BLACKPINK i Selena Gomez ujawniają nazwę piosenki! Zapowiada się hit tego roku?

2020-08-20 11:50
Selena Gomez, BLACKPINK
Autor: Roger Kisby/Getty AFP/East News | Jennifer Graylock/Press Association/East News

BLACKPINK i Selena Gomez zdradzają tytuł ich nadchodzącej piosenki! Premiera hitu od SELPINK, jakiej jeszcze nie było zbliża się wielkimi krokami! Jak będzie nazywać się piosenka od popularnej wokalistki i słynnego k-popowego grils bandu? Przekonajcie się na ESKA.pl!

SELPINK już na horyzoncie! Premiera hitu od Seleny Gomez i słynnego k-popowego zespołu BLACKPINK zbliża się do nas wielkimi krokami, natomiast już na ten moment poznaliśmy tytuł nadchodzącej piosenki! Ten niespodziewany collab jest jednym z bardziej wyczekiwanych w 2020 roku! Połączenie dwóch różnych gatunków muzycznych może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść niesamowity sukces zarówno amerykańskiej piosenkarce Selenie Gomez, a także zespołowi BLACKPINK, który jest obecnie najpopularniejszym girls bandem w świecie k-popu! Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Rebecca Rose Johnson, w świecie artystycznym, znana jako Bekuh BOOM potwierdziła nazwę nadchodzącego utworu od BLACKPINK i Seleny! Jaki więc nosi tytuł piosenka, którą usłyszymy już 28 sierpnia 2020 roku? Otóż nadchodzący hit gwiazd będzie nosił nazwę Ice Cream! Czy utwór okaże się hitem jeszcze tego lata? Z pewnością po samym tytule możemy wnioskować, że piosenka świetnie wkomponuje się w klimat trwających jeszcze wakacji! 

BLACKPINK i Selena Gomez w jednej piosence - kiedy premiera?

Piosenka od Seleny Gomez i BLACKPINK, która nosi tytuł Ice Cream zadebiutuje już 28 sierpnia 2020. W Polsce usłyszmy ją o 06:00. 

Sonda
Z kim chciałbyś żeby dziewczyny z BLACKPINK nagrały piosenkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze