BITWA FANDOMÓW - kto ma najlepszy fandom w Polsce? GŁOSOWANIE

2020-01-29 7:59 RW
BITWA FANDOMÓW - kto ma najlepszy fandom w Polsce? GŁOSOWANIE
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS BITWA FANDOMÓW - kto ma najlepszy fandom w Polsce? GŁOSOWANIE

Wystartowała BITWA FANDOMÓW za rok 2019! W szóstej edycji naszego plebiscytu bierze łącznie udział 58 fandomów. Które gwiazdy w ostatnich 12. miesiącach miały najaktywniejszych fanów? Wybierzcie najlepsze fandomy polskich i zagranicznych wykonawców - już teraz na ESKA.pl!

BITWA FANDOMÓW wystartowała! Wybierzcie najaktywniejszy, najbardziej zżyty z danym artystą bądź zespołem fandom. W poprzednich latach wygrywali Szpakonatorsi, czyli fani Michała Szpaka, a także Aliensi, miłośnicy talentu chłopaków z Tokio Hotel. Tytułu najlepszego fandomu w Polsce bronią Kwiatonatorsi. Fani Dawida Kwiatkowskiego aktywni byli również przez cały 2019, więc całkiem możliwe, że zmobilizują się i zdobędą 1. miejsce i tym razem. 

Bitwa Fandomów za najaktywniejszy fandom 2019 roku wystartowała 2 stycznia 2020. Koniec głosowania, a co za tym idzie wyniki - poznacie 31 stycznia. Głosy możecie oddawać łącznie na 58, najbardziej aktywnych w minionym roku fandomów. Kto wygra? Fani Shawna Mendesa będący wciąż pod wrażeniem kwietniowego koncertu artysty w Polsce? A może fani Seleny Gomez, która wróciła na rynek z nowymi singlami? Faworytów do zwycięstwa jest mnóstwo, a ostateczna decyzja należy do Was! Do dzieła i życzymy powodzenia! 

Najnowsze