Beny Odrzutowiec z drużyną - kim jest uczestnik Mam Talent 2021?

2021-09-18 13:43
Beny Odrzutowiec z drużyną
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-news)

Już w sobotę 18 września na scenie programu Mam Talent zagości Beny Odrzutowiec, który pojawi się razem ze swoją drużyną. Kim jest uczestnik najnowszej edycji programu? Znamy kilka ważnych szczegółów, o których warto wiedzieć.

Ruszyła 13. edycja Mam Talent! Nowy sezon, to nowy juror oraz nowe zasady programu. Obok znanych z poprzednich edycji Agnieszki Chylińskiej oraz Małgorzaty Foremniak zobaczymy w jury także Jana Klimenta. Co więcej, w Mam Talent 2021 pojawią się platynowy przycisk oraz dzika karta. Najnowsza edycja show to niezła dawka wrażeń. Fani formatu już nie mogą doczekać się nadchodzących odcinków. W sobotę 18 września widzowie programu będą mogli obejrzeć występ Beny'ego Odrzutowca i jego drużyny. Kim są?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Beny Odrzutowiec - kim jest?

W rzeczywistości to Łukasz Kubiak, 39-latek z Rybnika i jego uczniowie. Łukasz pracuje jako Górnik w Kopalni Węgla Kamiennego Jankowice, ale z zawodu jest piekarzem. Wierny fan Bruce’a Lee. To właśnie on zaszczepił w nim pasję do sportów walki. Zaczynał od Taekwon-do, potem szkolił się z różnych styli w wielu zakątkach świata. Zaliczył również epizod w Legii Cudzoziemskiej. Oprócz sportów walki uprawia jogę, cross fit, bieg z przeszkodami, pływa i morsuje.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze