Meek, Oh Why? i Gibbs

i

Autor: Universal Music Polska Meek, Oh Why? i Gibbs we wspólnej piosence.

Nowość

„Bańka” od Meek, Oh Why? i Gibbsa. To może być wielki hit!

2024-06-21 14:37

Zaskakująca propozycja będąca owocem współpracy Mikołaja i Gibbsa. Jest to najbardziej rapowy utwór w dotychczasowej twórczości Meeka. Artysta w charyzmatyczny i szczery sposób opowiada o emocjach i przemyśleniach na temat siebie, ludzi, wiary w marzenia, pieniędzy, nie stroniąc przy tym od bezwzględnej bezpośredniości.

Muzycznie odpływamy w krainę, w której wychowanie na oldschoolu spotyka się z pełnym zrozumieniem muzyki naszych czasów, a przestrzeń zaproponowana przez Gibbsa hipnotyzuje i zaskakuje kolejnymi niuansami. Dodatkowym smaczkiem tej współpracy jest to, że Mikołaj i Gibbs w czasach szkolnych byli przyjaciółmi z ławki, a utwór „Bańka” jest owocem ich spotkania po kilku latach niezależnych poszukiwań.

Taco Hemingway wyprzedał Narodowy! Jest jeszcze jedna niespodzianka dla fanów

Meek, Oh Why? - kim jest?

Meek, Oh Why? to Mikołaj Kubicki artysta, który łączy w swojej twórczości hip-hop, muzykę elektroniczną i pop alternatywny. Dżentelmeński raper w swoich storytellingach z szacunkiem odnosi się do słów, eksplorując rzeczywistość w szczery, choć metaforyczny sposób.

Mata bawił się z fanką na studniówce!

W tym roku, Meek, Oh Why? podpisał kontrakt płytowy z Universal Music Polska na nowy krążek, którego premiera ma odbyć się jesienią 2024r. Nowe single pojawiać się będą regularnie od maja br. Artysta na swoich koncertach będzie odkrywać nowe utwory oraz odświeżone aranżacje z poprzednich wydawnictw Meek, Oh Why? Nowy skład zespołu, w którym usłyszymy braci Tymoteusza (finalistę konkursu Chopinowskiego i zwycięzcę konkursu Szymanowskiego) i Jacka BIESÓW (razem zagrali główne role w filmie Damiana Kocura „Chleb i Sól” oraz Olafa Rykałę, tworzy świeże i zupełnie nowe brzmienie. Wraz z końcem roku planowana jest trasa koncertowa promująca nowy krążek.