Audiobooki i e-booki za darmo! Jak uzyskać dostęp do Empik Premium?

2020-03-17 15:00
Audiobooki i e-booki za darmo! Jak uzyskać dostęp do Empik Premium?
Autor: Materiał Prasowy/Empik Audiobooki i e-booki za darmo! Jak uzyskać dostęp do Empik Premium?

Na najbliższe dwa miesiące, Empik udostępnia wszystkim szeroki pakiet korzyści Empik Premium bez opłat. To darmowy dostęp do ponad 11. tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Więcej szczegółów promocji znajdziesz na ESKA.pl.

W obliczu aktualnej sytuacji, wielu z nas stoi przed koniecznością przeorganizowania życia swojego. Wyzwaniem może być pogodzenie obowiązków zawodowych z rodzinnymi, czasem wolnym czy opieką nad dziećmi, gdy realizujemy wszystko w jednym miejscu. To dobry moment na spędzenie czasu razem, przetestowanie nowej rodzinnej planszówki, czy zajęcie się rozwojem zainteresowań. Wiele aktywności z łatwością zrealizujemy w domu, a Empik pomoże w znalezieniu inspiracji i gotowych rozwiązań.

Przez najbliższe dwa miesiące, każda osoba może skorzystać z bezpłatnego dostępu do szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść TUTAJ. Daje on między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, które gwarantują wartościowe spędzanie czasu, korzystanie z kultury oraz nieprzerwaną możliwość poszerzania horyzontów. Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Empik Premium - darmowy dostęp

Co jeszcze znajdziemy w Empik Premium?

E-spotkania: Wydarzenia kulturalne i koncerty zostały odwołane. Zostały zamknięte kina i teatry. Nie oznacza to jednak, że kontakt z żywą kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach w całej Polsce, przygotował wybrane z nich w alternatywnej wersji online. Przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z różnymi autorami.

Domowe warsztaty dla dzieci: Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na jedyny w swoim rodzaju cykl warsztatów online pod hasłem: W domu jest fajnie, i kropka. Na warsztatach Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu! Szczegóły na Facebooku: Przecinek i Kropka oraz na stronie internetowej.

Pamiętajcie, że w najbliższym czasie warto zadbać o siebie i zostać w domu. Pomysły na spędzanie wolnego czasu podrzucamy wam również na ESKA.pl. Dodatkowo na stronach naszej grupy znajdziecie wiele ważnych informacji o obecnej sytuacji. Specjalnie dla was mamy też serię wartościowych podcastów związanych z koronawirusem, w których znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Najnowsze