Ashe połączyła siły z Niallem Horanem. Remiks hitu Moral of the story podbija sieć!

2020-06-22 12:03
Ashe i Niall Horan
Autor: YouTube/Ashe

Doskonale znana wam z anteny Radia ESKA Ashe to kolejna z wokalistek, której sukces w branży muzycznej jest wynikiem zainteresowania jej kawałkiem w popularnej aplikacji Tik Tok. Dzięki temu, że singiel Moral of The Story okazał się hitem wśród korzystających z apki, piosenkarka wypłynęła na szeroką wodę. Kawałek doczekał się nawet remiksu, w którym pojawił się sam Niall Horan. O sukcesie duetu przeczytacie na ESKA.pl.

Ashe i Niall Horan - remiks hitowego kawałka Moral of the Story, jak można się było spodziewać, odnosi coraz większe sukcesy. Po doskonałym przyjęciu piosenki, amerykańska wokalistka postanowiła kontynuować dobrą passę i zadbać o to, by Moral of the Story stało się jeszcze większym hitem na całym świecie. Aby tak się stało, zaprosiła do współpracy jednego z najpopularniejszych irlandzkich piosenkarzy, członka boysbandu One Direction Nialla Horana, którego oba albumy studyjne zostały bardzo wysoko ocenione zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Odbiorowi drugiego krążka wokalisty zatytułowanego Heartbreak Weather nie przeszkodziła nawet pandemia koronawirusa. Niestety, sytuacja epidemiologiczna na świecie wpłynęła jednak na odwołanie trasy koncertowej, w ramach której Niall miał po raz pierwszy odwiedzić nasz kraj.

Piosenka Moral of the Story nie jest debiutanckim singlem artystki, jednak zdecydowanie jej pierwszym hitem. Na popularność utworu, który podbił serca słuchaczy Radia ESKA wpłynął fakt, że cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród korzystających z Tik Toka. Dodatkowo, wykorzystano go także w hicie Netflixa Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham.

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 145! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 15.06.2020

Ashe, Niall Horan - remiks Moral of the Story

Udział Nialla Horana w remiksie Moral of the Story był zaskoczeniem dla wszystkich jego fanów. Remiks różni się od oryginału nie tylko tym, że słychać w nim wokal irlandzkiego artysty. Zmieniony został również jego tekst. Mianowicie, dodano cztery nowe wersy.

Nowa wersja zachwyciła zarówno fanów Ashe, jak i Nialla. Audio udostępnione w serwisie YouTube ma już dwa miliony wyświetleń, tak samo jak w serwisie cyfrowym Spotify. A wy którą odsłonę Moral of the Story bardziej lubicie? Z Niallem czy bez?

Najnowsze