AronChupa i Little Sis Nora grają w 'Kto kogo zna lepiej'! Jak im poszło?

2018-07-23 14:31
AronChupa i Little Sis Nora grają w 'Kto zna kogo lepiej'! Jak im poszło?
Autor: East News / SonyMusicPL

AronChupa i Little Sis Nora to duet, który króluje na listach przebojów. Jak dobrze zna się rodzeństwo? Zobaczcie ich w ciekawej grze na ESKA.pl 

Aron Michael Ekberg, bo tak naprawdę nazywa się AronChupa, to szwedzki producent muzyczny i DJ, który zdobył sławę w 2014 roku za sprawą piosenki I'm an Albatraoz. Utwór podbił światowe listy przebojów, również w Polsce. Na dzień dzisiejszy teledysk ma prawie miliard wyświetleń! Aron wydał jeszcze kilka przebojów i EP-kę zatytułowaną Russ, ale jego najpopularniejsze kawałki to Llama In My Living Room z 2017 i Rave in the Grave z 2018 roku. Wokalu w obu utworach udzieliła siostra producenta, Little Sis Nora. W zaledwie dwa miesiące teledysk do ostatniej piosenki obejrzało 30 milionów osób. AronChupaLittle Sis Nora odwiedzili niedawno Polskę i wzięli udział w interesującej zabawie. 

AronChupa i Little Sis Nora podczas swojej majowej wizyty w Polsce odwiedzili warszawskie biuro Sony Music Poland. Rodzeństwo kilka dni po premierze teledysku do przeboju 'Rave in the Grave' wzięło udział w grze 'Who Knows Each Other Better'. Dzięki wideo poznacie bliżej Arona i Norę i dowiecie się, jaki był wynik zabawy, który na pewno was zaskoczy! Możecie je zobaczyć poniżej. 

Tomorrowland 2018: ten DJ rozwalił system! Salvatore Ganacci rozbawił cały festiwal!

Najnowsze