Ariana Grande - data premiery płyty Thank U, Next WYCIEKŁA? Fani już odliczają dni

2018-12-27 12:21
Ariana Grande - Thank U, Next - teledysk
Autor: youtube.com

Kiedy 4 listopada w sieci pojawił się nowy utwór Ariany Grande thank u, next, zaczęły się spekulacje, kiedy premierę będzie mieć najnowszy album artystki.

Ariana Grade - Thank U, Next - kiedy premiera najnowszego krążka wokalistki? Nadchodząca płyta będzie naprawdę wyjątkowa. Wokalistka zapowiedziała, że wszystkie teksty, które znajdziemy na krążku są o tym co czuje w tym momencie. Żaden utwór nie leżał miesiącami zamknięty w szufladzie, tylko był nagrywany tu i teraz. Kiedy premiera krążka?

4-letnia Ariana Grande śpiewa Celine Dion. Najsłodsze nagranie w 2018?

Album Thank U, Next

Na płycie Thank U, Next na pewno nie usłyszymy żadnych gości. Krążek będzie w 100% zaśpiewany przez Grande. Album ma zawierać 12 utworów - wśród nich znajdzie się oczywiście thank u , next, który zamknie krążek. Ostatnio do sieci wyciekła data premiery płyty. Według tych informacji, odbędzie się ona 25 stycznia 2019 roku. Powinniśmy jednak poczekać na potwierdzenie tej daty przez samą artystkę. Pamiętajcie, że zmiany na Wikipedii i innych stronach może wprowadzać niemalże każdy internauta.

data premiery płyty
Autor: screen Google data premiery płyty

Ariana Grande w Polsce

Już 9 września 2019 roku Ariana Grande wystąpi w Polsce. Wydarzenie odbędzie się na krakowskiej Tauron Arenie. Z pewnością wokalistka zaprezentuje utwory zarówno z płyty Sweetener jak i z nadchodzącej Thank U, Next.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze