Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej. 33 pytania dla wytrwałych. 31/33 sukcesem!

i

Autor: CANVA Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej. 33 pytania dla wytrwałych. 31/33 sukcesem!

TEST WIEDZY

Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej. 33 pytania dla wytrwałych. 31/33 sukcesem!

2024-07-14 20:10

Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej rozwiążą pomyślnie osoby, które mają szeroko rozwinięte horyzonty, interesują się wieloma dziedzinami życia, a co więcej uwielbiają się uczyć i poznawać wiedzę. Jeśli jesteście pewni, że doskonale czujecie się zarówno w języku polskim, matematyce, geografii, biologii, czy doskonale znacie najważniejsze wydarzenia, to dobrze trafiliście. Quiz z wiedzy ogólnej zajmie wam kilka minut, a wyraźnie pokaże, jak dużo wiecie!

Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej doskonale pokaże, jak bardzo rozległa jest wasza wiedza. Stworzyliśmy dla was test wiedzy z naprawdę bardzo trudnymi pytaniami z zakresu języka polskiego, geografii, matematyki, biologii, czy nawet sportu. Każdy z was musi się skupić, skoncentrować i po prostu być niczym bohater jednego z odcinków teleturnieju 1z10. Arcytrudny quiz wiedzy ogólnej zawiera 33 pytania dla wytrwałych. Zajmie wam do 10 minut i zaliczycie go wtedy, gdy zdobędziecie 31/33 punktów. Co więcej, jeśli tyle razy odpowiecie poprawnie, to udowodnicie sobie, że należycie do grona osób, którym z łatwością przychodzi podejmowanie trudnych decyzji i potraficie otworzyć sobie drzwi do różnych możliwości w życiu osobistym, ale i zawodowym. Powodzenia!

QUIZ o zwierzętach. Czy rozpoznasz 13 ras psów? 13/13 zdobędą prawdziwi znawcy!

Martin Lewandowski o rekordowej wypłacie dla Adamka i Khalidova, KSW Epic, Szpilce i Pudzianowskim

Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej. 33 pytania dla wytrwałych. 31/33 sukcesem!

Pytanie 1 z 33
1. Jak nazywa się środek stylistyczny, który stworzony jest z wyrazów o przeciwnej treści tworząc sprzeczność np. "żywy trup"?