Antony Esca wraca z przytupem! Ujawnił nam, o czym jest piosenka Jakie plany [WYWIAD]

i

Autor: ZPR Media

Antony Esca wraca z przytupem! Ujawnił nam, o czym jest piosenka Jakie plany [WYWIAD]

2023-02-09 14:05

22-letni Antony Esca ma na swoim koncie ogromny sukces. To on jest wykonawcą viralowej piosenki Diss Na Budziki, wyprodukowanej przez Vłodarskiego, która swego czasu robiła prawdziwą furorę na TikToku. Teraz przybywa z kolejną gorącą premierą! O najnowszym numerze opowiedział w wywiadzie z Kasią Węsierską!

Antony Esca prezentuje utwór pod tytułem Jakie plany. Wokalista ma na koncie ogromne osiągnięcie. Jego hit Diss na budziki stał się viralem na TikToku. Prawdopodobnie każdy użytkownik aplikacji w Polsce go słyszał. Po głośnym sukcesie wydał kolejny utwór. Jakie plany to numer wyprodukowany przez Vłodarskiego. Niesie ze sobą naprawdę istotny przekaz, który w życiu każdego człowieka w pewnym momencie odegrał ważną rolę. O tym wszystkim opowiedział w wywiadzie z Kasią Węsierską. O czym jest jego najnowsze dzieło? Szczegóły, które zdradził znajdziecie w tekście!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Listen to "Antony Esca z nowym singlem! Czy podbije serca fanów jak Diss na budziki?" on Spreaker.

Antony Esca prezentuje utwór pod tytułem „Jakie plany?”. Singiel został napisany z myślą o poznaniu tej jednej, wyjątkowej osoby:

Kieruję ten utwór do kobiety, która pewnie jest gdzieś na tym świecie, ale wciąż czekamy na moment, w którym nasze drogi będą mogły się połączyć.

Singiel jest bardzo uniwersalny. Każdy może go odebrać na swój własny sposób, równie dobrze, a nawet jeszcze lepiej utwór będzie trafiał do osób, które mają już kogoś bliskiego, komu chcieliby dedykować treść tej piosenki.

Utwór „Jakie plany” został wyprodukowany przez Vłodarskiego. Gitary w tym utworze nadają łagodny klimat, choć sam utwór ma w sobie dużo pozytywnej energii. Z ciekawostek dotyczących realizacji klipu do "Jakie Plany?", to miejsce, w którym był nagrywany było tak wysoko, że nie dało się dojechać tam zwykłym samochodem osobowym. Wszyscy byli wwożeni na górę jeepem z napędem 4x4 i łańcuchami na kołach. Można więc wnioskować, że kadry z teledysku są naprawdę niepowtarzalne.

Antony Esca to wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów, dla którego priorytetem jest jak najlepszy kontakt z publiką oraz odbiorcami. Jego singiel „Diss na budziki” to tiktokowy hit. Na koncie ma również inne popularne pozycje, m.in. „Rzucam to trafiam” czy „Robię Restart” nagrany we współpracy z Magdą Beredą.

Jego największe zainteresowania są bezpośrednio związane z muzyką. Uwielbia koncertować, można go zobaczyć i usłyszeć niemal co weekend w innych klubie, gdzie przekazuje ludziom masę energii. Jak sam mówi, to najlepsze uczucie na świecie. Antony Esca długo pracował nad tym, żeby dotrzeć do miejsca, gdzie się teraz znajduje:

Dzisiaj mogę się pochwalić trzema milionowymi utworami, jednym z kilku największych trendów w historii polskiego TikToka oraz zagraniem ogromnej ilości koncertów, za co wszystkim jestem bardzo wdzięczny.

Antony Esca nie zwalnia tempa i szykuje dla nas jeszcze dużo nowości w tym roku.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE