Antony Esca wchodzi na nowy poziom! Singiel Weryfikacja hula już w sieci

2020-08-11 13:00 EK
Antony Esca wchodzi na nowy poziom! Singiel Weryfikacja hula już w sieci
Autor: Materiały Prasowe Antony Esca wchodzi na nowy poziom! Singiel Weryfikacja hula już w sieci

Nowość muzyczna od rapera Antony Esca niedawno ujrzała światło dzienne. Piosence towarzyszy również klip, który dostępny jest już w sieci. O czym jest najnowsza twórczość młodego artysty? Szczegóły na temat singla Weryfikacja poznacie już teraz na ESKA.pl.

Antony Esca to młody, 19-letni wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów pochodzący z Dzierżoniowa. W jego karierze największym priorytetem jest jak najlepszy kontakt z publiką i odbiorcami, a także wytwarzanie luźniej atmosfery na koncertach, gdzie można bawić się jak najlepiej. Antony wchodzi właśnie na nowy poziom! Niedawno ukazał się jego singiel, zatytułowany Weryfikacja. Nie da się ukryć, że Antony czerpie inspirację z klasycznego rapu, za którym tak wielu z nas tęskni. Klimat kawałka Weryfikacja jest dużo bardziej wymowny, niż poprzednie numery rapera. Brzmienie jest połączeniem nostalgicznych, spokojnych zwrotek oraz energicznego refrenu, a klip został ucharakteryzowany na stare nagranie, po to by dosadniej nawiązać do motywu upływającego czasu. Tekst odnosi się do uniwersalnej sytuacji, którą zna każdy z nas. Mówi o znajomościach, które nie przetrwały próby czasu i umarły śmiercią naturalną. 

Nowości muzyczne 2020 - Antony Esca

Antony Esca o swojej inspiracji do nowego utworu wypowiada się w następujący sposób: starałem się sprawić, aby każdemu słuchaczowi przychodziły na myśl dawne, skończone przyjaźnie. Chciałbym by utwór był motorem napędowym do ich odnowienia. Poniżej możecie posłuchać nowego kawałka Weryfikacja oraz zobaczyć teledysk, który już hula w sieci!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze