Anna Lewandowska

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Anna Lewandowska pokazała jak spędza czas z córkami. Uwielbiają aktywny tryb życia!

2023-09-27 9:58

Żona Roberta Lewandowskiego na początku starała się nie pokazywać w mediach twarzy Klary i Laury chcąc jak najbardziej chronić ich prywatność. Jednak z czasem wszystko nieco się zmieniło. Teraz, raz na jakiś czas, możemy zobaczyć dziewczynki, które uwielbiają kibicować swoim rodzicom podczas ważnych dla nich wydarzeń. Anna Lewandowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami urywkiem ich codzienności. Wygląda na to, że jej pociechy to prawdziwe sportsmenki!

Klara i Laura Lewandowskie zdecydowanie nie należą do dzieci, które całe dnie spędzają przed telewizorem lub z telefonem w ręku. Dziewczynki odziedziczyły po rodzicach miłość do aktywnego trybu życia. Nic w tym dziwnego, przecież zarówno Anna Lewandowska jak i Robert stawiają na ruch, ćwiczenia i pracę nad ciałem. Pomimo wielu obowiązków potrafią zachować znakomity balans między życiem zawodowym, a prywatnym i świetnie łączą swoje zainteresowania z wychowaniem dzieci. Przykładem są nie tylko wspólne zdjęcia z trybun, kiedy to kibicują swojemu tacie podczas ważnych rozgrywek na boisku, ale również treningi z mamą, które sprawiają im wiele radości. Dowodem są relacje, które sportsmenka i piłkarz wstawiają na swoje media społecznościowe.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Anna Lewandowska - dzieci

Żona Roberta Lewandowskiego aktywnie działa na swoim Instagramie, na którym publikuje zarówno kadry związane z jej życiem zawodowym i prywatnym. Częstymi gośćmi na jej profilu są jej ukochane córki, które wychowują się w kulturze sportu. W swoim najnowszym poście Anna zdecydowała się poruszyć temat zdrowego trybu życia i korzystaniu z komputera, telefonu czy telewizji przez dzieci.

Dobra - czas na chwile prawdy! Zadajesz sobie w głowie szybkie pytanie - „Około ile czasu dziennie moje dziecko korzysta z telefonu, komputera, telewizji ?”. I jak? Poczytałam trochę o statystykach w tym temacie i nie wygląda to najlepiej. Dosyć duże liczby, jeśli chodzi o maluchy korzystające z telefonów poniżej 2 roku życia, 90% dzieci poniżej 10 lat jest już w posiadaniu własnych telefonów komórkowych a jeśli chodzi o te starsze - to tego czasu przed ekranami spędzają zdecydowanie za dużo.

Anna Lewandowska zwróciła uwagę na to, że żyjemy w czasach, w których ciężko uciec od technologii.

Mega ważne jest żebyśmy, jako rodzice, pokazali dzieciom, że elektronika nie jest głównym źródłem rozrywki, a świat poza ekranem jest fascynujący! (...) Ile razy patrząc na swoje szkraby pomyśleliście „jak ten czas szybko leci?” Zaprowadzając Klarke do szkoły, często sie na tym łapie🙈 Warto nie przegapić tego czasu i wykorzystać każdą chwilę, żeby budować z nimi silne i piękne więzi.

W dalszej części wpisu nawiązała do filmików, które wykorzystała do stworzenia inspirującego postu.

Możliwości spędzania czasu jest mnóstwo! U nas w domu królują wszelkiego rodzaju artystyczne zabawy (ostatnio skonczyło się to czerwoną farbą na suficie😂), wycieczki rowerowe - to już prawie nieodłączny element dnia po szkole, a jeśli po całej kuchni rozsypana jest mąka, to wiedzcie że moim dziewczynkom zachciało się piec babeczki🤘🏻A właśnie.. zerknijcie na profil @foods_by_ann bo mamy dla Was coś fajnego :)

Listen on Spreaker.