Anika Dąbrowska pojedzie na Eurowizję Junior 2019? Mamy dowody!

2019-02-25 15:10
Anika Dabrowska
Autor: YouTube/ AnikaDabrowskaVEVO

The Voice Kids to niezwykły program, który połączył pokolenia. Młodzi artyści oczarowywali nas swoim talentem przez kilka tygodni. 23 lutego wybraliśmy najlepszy młody głos w Polsce. Ania 'Anika' Dąbrowska to zwyciężczyni drugiej edycji programu. Przed nastolatką otworem stoi wielka kariera. Czy to ona będzie nas reprezentować podczas tegorocznego finału Eurowizji Junior? Wiele na to wskazuje! Przekonajcie się sami na ESKA.pl!

Ania Dąbrowska rozpoczyna swoją karierę pod pseudonimem Anika. Pierwszy singiel artystki z programu The Voice Kids 2 już teraz możemy znaleźć w sieci. Tekst piosenki Małe skrzydła napisała dla niej specjalnie Cleo! Dziewczyna jest następczynią Roksany Węgiel. Czy oznacza to, że zobaczymy ją na Eurowizji Junior 2019? Ten scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny! 

Zobacz też: The Voice Kids 3? Kiedy kolejna edycja programu?

Anika Dąbrowska na Eurowizji Junior 2019? Wiele na to wskazuje! 

Czy Anika będzie nas reprezentować na Eurowizji Junior 2019? Wiele na to wskazuje. Po pierwsze, jest następczynią Roxie, która odniosła wielkie zwycięstwo podczas konkursu. Podkreślał to między innym Jacek Kurski podczas finału 23.02.2019. To również ostatni moment, by Ania mogła nas reprezentować podczas konkursu z racji jej wieku, a jej niesamowity głos z pewnością zrobiłby wrażenie na oceniających i widzach. Prócz tego, Anika posiada już spore doświadczenie! Wokalistka brała udział w preselekcjach do Eurowizji Junior w 2016 roku. Być może uda się tym razem?

Najnowsze