Android nie działa. Co się stało, że aplikacje się nie otwierają? [AWARIA 23.03.2021]

2021-03-23 14:25
telefon
Autor: pixabay.com

Android zmaga się właśnie z globalną awarią! Wiele aplikacji może nie działać na twoich urządzeniach i to nic niepokojącego, ponieważ system przestał chwilowo działać w sposób prawidłowy. Dowiedz się już teraz w jaki sposób poradzić sobie z drażniącą usterką!

Android nie działa! Globalna awaria dotknęła także wszystkie urządzenia z Androidem. Dokładnie 23 marca 2021 wielu użytkowników zaczęło zgłaszać skargi związane z ich aplikacjami, które po prostu nagle przestały działać. To nic szokującego, ponieważ jak się okazało nastała globalna awaria systemu. Aplikacje na Androida przestały działać i tym samym pojawiło się wiele utrudnień. Okazuje się, że wszystko spowodowane jest programem powiązanym z usługami Google. Już dzisiaj rano użytkownicy przeróżnych modeli smartfonów, które działają na systemie Android zaczęli donosić o problemach z uruchamianiem przeróżnych aplikacji. Najcześciej kłopot okazał się przy otwieraniu aplikacji internetowej banku, czy też poczty elektronicznej. Jak zatem naprawić denerwującą usterkę? Na całe szczęście istnieje sposób! 

Za te całe zamieszane z nieprawidłowym działaniem aplikacji odpowiedzialny jest program Android System WebView. Powstały błąd uniemożliwia uruchomienie aplikacji PWA. Co więcej, powoduje również kłopot z niektórymi klasycznymi programami na Androida, które pobierają treść z sieci.

Sonda
Awaria Messengera 2021 - czy masz problemy?

Android - AWARIA. Jak naprawić problem?

Android nie działa i zmaga się z globalną awarią. Każdy kto chce obejść kłopoty z działaniem aplikacji musi wejść w ustawienia, następnie wybrać opcję pokaż aplikacje systemowe, a w następnym kroku wyszukać Android System WebView. Kiedy już znajdziemy tę funkcję musimy kliknąć odinstaluj aktualizacje. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze