Allan Krupa

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Allan Krupa pokazał ukochaną w bikini. Od Nicol trudno oderwać wzrok. Takiego wypoczynku można im tylko pozazdrościć!

2024-03-25 15:24

Allan Krupa spędza romantyczne chwile w towarzystwie swojej ukochanej. Zakochani wybrali się na urlop do Dominikany, skąd regularnie raczą obserwatorów godnymi pozazdroszczenia kadrami. Zakochany raper i producent muzyczny pokazał zdjęcia wylegującej się w bikini pod palmami Nicol.

Allan Krupa i jego dziewczyna Nicol Pniewska nie odstępują się na krok. Syn Edyty Górniak oraz jego kochana są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale coraz częściej działają również na polu zawodowym. Nie tak dawno do sieci trafił ich kolejny wspólny singiel zatytułowany "Na Topie", a Krupa oddał swoją karierę muzyczną pod opiekę przyszłego teścia, ojca Nicol, Barta Pniewskiego, znanego szerzej pod pseudonimem Highbart. Podobnie do sławnej mamy Allan postanowił odreagować pracowite miesiące, udając się z ukochaną za granicę. Młody artysta i jego dziewczyna postawili na Dominikanę, skąd raczą obserwatorów gorącymi, godnymi pozazdroszczenia kadrami. Na publikowanych przez nich w mediach społecznościowych zdjęciach widać nie tylko, jak podziwiają piękne widoki, ale również całują się oraz korzystają z letniej pogody. Allan zamieścił na story fotografie skąpanej w słońcu Nicol. 

Partnerka Allana Krupy sprzecza się z przyszłą teściową? Wtrąciła się w kłótnie Górniak z synem

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa i jego dziewczyna

Allan i Nicol nie mają raczej aspiracji, by stać się "power couple" polskiego show-biznesu, jednak kiedy tylko nadarzy się taka okazja, chętnie pokazują się na ściankach czy dzielą wspólnymi zdjęciami z wyjazdów. Wakacje w Dominikanie to skarbnica godnych pozazdroszczenia kadrów! Zakochany Krupa opublikował na story zdjęcie opalającej się z drinkiem w ręku ukochanej. Widać, że błogi spokój z dala od błysków fleszy i polskiego show-biznesu bardzo im służy!

Allan Krupa pokazał ukochaną

i

Autor: Instagram/@allanenso