Alicja Węgorzewska: rodzina, youtube, mąż, wiek, córka, jury

i

Autor: WBF Alicja Węgorzewska: rodzina, youtube, mąż, wiek, córka, jury

Alicja Węgorzewska - rodzina, Youtube, mąż, wiek, córka, jury, The Voice Senior, koncerty, Instagram

2023-02-04 11:40

Alicja Węgorzewska: rodzina, Youtube, mąż, wiek, córka, jury, The Voice Senior, koncerty, Instagram - to frazy, które najczęściej są wyszukiwane w Google. Postanowiliśmy na ESKA.pl przybliżyć wam Alicję Węgorzewską. Poznajcie szczegóły jej życiorysu już teraz. Zamieszczamy je w tym artykule.

Alicja Węgorzewska jest polską śpiewaczką operową. Rozpoczęła naukę muzyki od gry na fortepianie w wieku pięciu lat. Następnie w szczecińskim liceum muzycznym uczestniczyła w chórze szkolnym i to właśnie tam odkryła swój talent wokalny. Swoją karierę rozpoczęła w 1999 roku od Wiedeńskiej Opery Kameralnej. Występowała w partii Dardane. Węgorzewska nagrała również ścieżkę dzięwkową filmu Wiedźmin, za którą otrzymała złotą płytę. Więcej ciekawostek na jej temat znajdziecie w tym artykule.

The Voice Senior 4 - KIEDY, JURY, TRENERZY, ODCINKI, ZASADY. Kiedy The Voice Senior 2023?

Castingi do The Voice - co trzeba zrobić?

Alicja Węgorzewska - córka

Alicja Węgorzewska ma córkę Amelię. W 2023 roku Amelia skończy 21 lat. O swojej córce Węgorzewska mówi w samych superlatywach. Bardzo często brała udział w obozach rozwojowych. Największym autorytetem Amelii jest jej matka, w której widzi ambitną i silną kobietę. 

Alicja Węgorzewska - YouTube

W serwisie YouTube możemy znaleźć utwory, które śpiewa Alicja Węgorzewska, ale sama śpiewaczka operowa, nie posiada swojego oficjalnego kanału w serwisie wideo. 

Alicja Węgorzewska - mąż

Mężem Alicji jest Peter Whiskerd. Od kilkunastu lat posiada własną firmę konsultingową. Kilka lat temu wyjechał do Amsterdamu. Specjalnością Petera jest nauka języka kraju, w którym aktualnie przebywa.

Alicja Węgorzewska - jury, The Voice Senior

Alicja Węgorzewska była jurorem we wszystkich trzech edycjach programu Bitwa na głosy emitowanym w latach 2011-2012 na antenie TVP2. 10 lat później została jurorką programu The Voice Senior.

Alicja Węgorzewska - wiek

Śpiewaczka operowa urodziła się w Szczecinie 28 lutego 1967 roku. Co oznacza, że w 2023 roku skończyła 56 lat. 

Alicja Węgorzewska - koncerty

Informacje o koncertach Alicji Węgorzewskiej można znaleźć na stronie internetowej koncertomania.pl. 

Alicja Węgorzewska - Instagram

Alicję można znaleźć na Instagramie na profilu o nazwie @alicja.wegorzewska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE