Alicja Szemplińska

i

Autor: screen Instagram/aliciaszemplinska

Alicja Szemplińska - wiek, Eurowizja, rodzice, wzrost, Empires, teledysk, Instagram

2022-07-29 16:23

Alicja Szemplińska okazała się najlepszym głosem dziesiątej edycji The Voice of Poland. Młoda artystka rozkochała w sobie zarówno trenerów, jak i telewidzów. To właśnie ona najpierw zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce, a później dostała szansę reprezentowania Polski na Eurowizji 2020, która niestety się nie odbyłą. Alicja Szemplińska pochodzi z Ciechanowa i ma zaledwie 20 lat! Swój talent kształciła u boku trenera wokalnego Michaela Jacksona – Setha Riggsa. Chcecie lepiej poznać Alicję Szemplińską? Zapraszamy do naszego artykułu.

Spis treści

  1. Alicja Szemplińska - wiek, wzrost
  2. Alicja Szemplińska - The Voice of Poland, The Show Must Go On
  3. Alicja Szemplińska - Instagram
  4. Alicja Szemplińska - teledysk
  5. Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020

Alicja Szemplińska – wiek, Eurowizja, The Voice of Poland, wzrost, Instagram, Empires – to informacje, które najbardziej was interesują w temacie zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland. Jubileuszowa edycja programu udowodniła wszystkim, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych muzycznie osób. Do show zgłosiły się tysiące wokalistów, którzy pragnęli rozpocząć na poważnie swoją muzyczną przygodę. Wśród nich pojawiła się Alicja Szemplińska, która podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Scars to Your Beautiful z repertuaru Alessi Cary. Swoim wykonaniem odwróciła wszystkie fotele trenerskie. Ona jednak od początku wiedziała, że chce zasilić drużynę Tomsona i Barona. Razem z mentorami dotarła aż do finału, w którym okazała się najlepsza. To właśnie ona zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce i została zwyciężczynią dziesiątej edycji The Voice of Poland. Później oczarowała Polskę w Szansie na Sukces, gdzie wywalczyła możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji 2020. Koncert niestety ze względu na pandemię koronawirusa został odwołany.

Alicja Szemplińska w odważnej sesji. Nagie ciało zakryła ręką

Alicja Szemplińska - wiek, wzrost

Alicja Szemplińska to naprawdę utalentowana nastolatka. Wokalistka ma zaledwie 20 lat. Jest również bardzo piękną, szczupłą i wysoką kobietą. Nie wiadomo jednak, ile centymetrów mierzy.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Alicja Szemplińska - The Voice of Poland, The Show Must Go On

Alicja jest zwyciężczynią dziesiątej edycji programu The Voice of Poland. Podczas wielkiego finału w mistrzowski sposób zaśpiewała ona utwór The Show Must Go On, czym utwierdziła widzów w przekonaniu, że to właśnie ona powinna zgarnąć tytuł najlepszego głosu w Polsce. Jej występ możecie obejrzeć poniżej.

Sonda
Czy Alicja Szemplińska powinna reprezentować Polskę na Eurowizji?

Alicja Szemplińska - Instagram

Wokalistka ma oczywiście profil na Instagramie. Możecie ją znaleźć pod nickiem @aliciaszemplinska.

Alicja Szemplińska - teledysk

30 listopada światło dzienne ujrzał teledysk do debiutanckiego singla Alicji Szemplińskiej - Prawie My. 

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020

Alicja Szemplińska wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizji, które odbywały się za pośrednictwem Szansy na sukces. Artystka w finale pokonała Kasię Dereń i Alberta Cerny'ego. Niestety Konkurs Piosenki Eurowizji w 2020 roku został odwołany przez pandemię koronawirusa. W 2021 roku Polskę na Eurowizji będzie reprezentował Rafał Brzozowski z piosenką The Ride.