Alicja Szemplińska śpiewa polską wersję Drivers License? Jej zdjęcia na Instagramie zdradzają wiele!

2021-05-08 13:45
Alicja Szemplińska
Autor: Damian Klamka/East News

Alicja Szemplińska polską Olivią Rodrigo? Utalentowana wokalistka pracuje właśnie nad nowością, która z pewnością rozłoży jej fanów na łopatki. Czyżby piosenkarka szykowała własną odsłonę hitu Drivers License? Jej zdjęcia na Instagramie wiele zdradzają!

Alicja Szemplińska stworzy własną wersję popularnej na cały świat piosenki od Olivii Rodrigo Drivers License? Wokalistka opublikowała jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie intrygujące zdjęcia, które poniekąd wprowadzają nutkę tajemniczości i nikt nie domyśla się, jakie tak naprawdę są plany artystki. Piosenkarka z pewnością, jak zawsze szykuje coś wielkiego, co jej fani pokochają już od pierwszych sekund, jednak dodane przez nią zdjęcia od razu przypomniały wielu fanom światowy kawałek utalentowanej Olivii Rodrigo, która dzięki niemu stała się gwiazda niczym Ariana Grande, czy Taylor Swift.

Co tak naprawdę szykuje dla świata Alicja Szemplińska? Czy możemy spodziewać się wkrótce polskiej wersji Drivers License? Popularna piosenkarka prężenie przygotowuje się do matury i w tym samym czasie ciężko pracuje nad swoją karierą. Jeszcze nie wiemy, co to będzie, ale jedno jest pewne. Takiego charakteru i osobowości może pozazdrościć jej prawie każdy z nas!

Alicja Szemplińska nagra polskie Drivers License?

Alicja Szemplińska szykuje dla świata coś nowego! Wokalistka dodała na swoje media społecznościowe zdjęcia, które mocno odwzorowują klimat piosenki Drivers License. Artystka siedzi w samochodzie i jest przeszczęśliwa, co widać na pierwszy rzut oka. Czyżby nowa piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce! 

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze