Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021! Wiadomość PRZYPADKIEM potwierdzona w telewizji

2020-11-28 18:39 kg
Alicja Szemplińska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Alicja Szemplińska to niezwykle utalentowana zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland, która w 2020 roku miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ze względu na pandemię koronawirusa, to wielkie muzyczne wydarzenie zostało odwołane, a Alicja straciła możliwość walki o zwycięstwo. Wszystko wskazuje jednak na to, że młoda wokalistka będzie reprezentować Polskę podczas przyszłorocznej edycji Eurowizji! Informacja ta została przypadkowo potwierdzona w telewizji.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021! Wiadomość PRZYPADKIEM potwierdzona w telewizji. Alicja Szemplińska to zdecydowanie jedna z najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia. Już w 2019 roku artystka pokazała, na co ją stać. W spektakularny sposób wygrała dziesiątą edycję The Voice of Poland, dzięki czemu zaistniała na polskiej scenie muzycznej. Po zwycięstwie w hitowym programie Telewizji Polskiej, Alicja wygrała eurowizyjną odsłonę Szansy na Sukces i tym samym miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Niestety plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, przez którą Eurowizja 2020 musiała zostać odwołana. Część nadawców od razu poinformowała, że reprezentant wybrany na Eurowizję 2020 weźmie udział w przyszłorocznym konkursie. Do tej pory Telewizja Polska, w odróżnieniu od innych, nie wydała żadnego komunikatu w tym temacie. Wszystko wskazuje jednak na to, że informacja o udziale Alicji Szemplińskiej w Eurowizji 2021 przypadkiem została potwierdzona w telewizji. Czy wokalistka wystąpi w biało-czerwonych barwach?

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021

Alicja Szemplińska reprezentantką Polski podczas przyszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji? Wszystko na to wskazuje! Pod koniec listopada 2020 roku wokalistka udzielała wywiadu dla TVP Info. Wówczas została ona przedstawiona zarówno jako zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland, jak i jako reprezentantka Polski na Eurowizję 2021! W sieci zawrzało! Fani artystki zastanawiają się, czy jest to pomyłka stacji, która zamiast 2020 roku wrzuciła rok 2021, czy zupełnie przypadkiem Telewizja Polska ujawniła przedwcześnie tę wiadomość! Jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat publicznego nadawcy.

Eurowizja 2021 - co już wiadomo?

Przyszłoroczna odsłona Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 18, 20 i 22 maja w Ahoy Arenie w Rotterdamie. W wydarzeniu weźmie udział 41 krajów, a wśród nich przynajmniej 20 niedoszłych reprezentantów państw. Wiadomo już, że imprezę poprowadzą Edsilia Rombley, Jan Smit oraz Chantal Janzen.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze