Alicja Szemplińska i Bartek Deryło - gwiazdy The Voice of Poland na koncercie Afromental!

2019-12-11 21:10 kw
Afromental
Autor: screen Facebook/The Voice of Poland TVP

Za nami dziesiąta edycja programu The Voice of Poland. W jury mieliśmy okazję oglądać Kamila Bednarka, Margaret, Michała Szpaka oraz niezawodnych Tomsona i Barona. Duet z Afromental udowadnia, że wspiera swoich podopiecznych nie tylko w trakcie trwania programu. W najbliższym czasie zwyciężczyni jubileuszowej edycji – Alicja Szemplińska oraz Bartek Deryło z teamu chłopaków wystąpią na jednej scenie wraz z grupą. Gdzie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie?

Alicja Szemplińska i Bartek Deryło - gwiazdy The Voice of Poland na koncercie Afromental! Dziesiąta edycja programu The Voice of Poland była naprawdę wyjątkowa. Do udziału w show zgłosiły się tysiące zdolnych wokalistów, którzy pragnęli rozpocząć na poważnie swoją przygodę z muzyką. Tych najlepszych wybrali trenerzy w składzie: Margaret, Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Michał Szpak. Mentorzy na każdym etapie programu wspierali swoich podopiecznych, dając wskazówki, które z pewnością przydadzą się na początku kariery muzycznej. Tomson i Baron wspierają swój team nie tylko w ramach programu. Podczas finału dziesiątej edycji The Voice of Poland duet zapowiedział, że Alicja Szemplińska oraz Bartek Deryło wystąpią podczas warszawskiego koncertu Afromental. Grupa od 2017 roku tworzy w okrojonym składzie – z zespołem pożegnali się Łozo i Dziamas. Pozostali członkowie – Tomson, Baron, Torres, Śniady i Lajan w tym roku wydali nowy album zatytułowany „5”. Koncert Afromental, podczas którego wystąpią również uczestnicy The Voice of Poland, promować będzie najnowsze wydawnictwo.

Alicja Szemplińska i Bartek Deryło na koncercie Afromental

Afromental jest obecny na polskim rynku muzycznym od 15 lat! Grupa ma na koncie pięć albumów – The Breakthru, Playing with Pop, The B.O.M.B., Mental House oraz najnowszy – 5. 5 to pierwszy album, który został nagrany w nowym, nieco okrojonym składzie. Znaleźć na nim można utwory tylko w języku polskim, a wśród nich kawałki Odpowiedz, Korzenie oraz Tobie. Już 16 grudnia panowie zagrają ostatni w tym roku koncert w ramach trasy 2019. Odbędzie się on w warszawskim klubie Palladium. Na wydarzeniu nie zabraknie gości specjalnych. Wystąpią Alicja Szemplińska – zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland, Bartek Deryło z teamu Tomsona i Barona oraz Kamil Bednarek! Jesteśmy pewni, że grupa zaprezentuje nie tylko materiał z najnowszej płyty. Z pewnością zespół przygotował wiele niespodzianek!

Najnowsze