Alan Walker - wielki hit Lily po polsku. W takiej wersji go nie słyszeliście!

2019-12-06 18:57 MK
Marta Gawęcka
Autor: YouTube /Marta Gawęcka

Alan Walker chyba każdemu kojarzy się przede wszystkim z muzyką elektroniczną. Aż ciężko wyobrazić sobie którykolwiek z utworów z jego repertuaru wykonany w wersji akustycznej. Jedna z polskich youtuberek, która na swoim kanale zamieszcza covery popularnych hitów, postanowiła nagrać utwór Lily właśnie w dużo spokojniejszej od oryginału wersji. Co więcej, wykonała go w języku polskim! Zobacz wideo na ESKA.pl.

Alan Walker - piosenka Lily, będąca efektem współpracy z K-391 i Emelie Hollow, okazała się być wielkim hitem. W zaledwie rok, audio umieszczone w serwisie YouTube przekroczyło liczbę ponad 230 milionów wyświetleń. Jak można przeczytać w komentarzach, fani muzyka docenili kompozycję przede wszystkim za tekst. Jeśli byliście ciekawi, o czym jest kawałek Alana Walkera, trafiliście pod dobry adres. Marta Gawęcka - youtuberka, która na swoim kanale regularnie zamieszcza stworzone przez siebie covery wielkich hitów, tym razem wzięła na warsztat właśnie kompozycję Lily. Dziewczyna pokusiła się jednak o nadanie piosence zupełnie innego klimatu. Jak doskonale wiadomo, pochodzący z Norwegii Alan Walker to jeden z czołowych reprezentantów muzyki elektronicznej. Zamieszczona przez Polkę interpretacja mocno odbiega stylistycznie od oryginału. Dziewczyna postanowiła bowiem wykonać utwór w wersji akustycznej. Zmieniona aranżacja to nie koniec niespodzianek. Zamiast oryginalnego tekstu, Marta wykonała tłumaczenie piosenki.

Alan Walker - cover Lily po polsku

Choć Marta Gawęcka ma dopiero niespełna 2.5 tysiąca subskrybentów, jej filmy docierają do coraz większego grona odbiorców. Również pod wykonaniem hitu Lily, zamieszczonym na jej kanale 5 grudnia, można znaleźć same pozytywne komentarze. - Pięknie jak zawsze; Jakie piękne! Słucham piąty raz - piszą internauci. Dzięki wyjątkowemu coverowi, możecie dowiedzieć się, o czym jest piosenka Lily. Posłuchajcie go poniżej,

Najnowsze