Alan Walker - piosenka On My Way po polsku. Jak brzmi hit w naszym języku?

2019-05-13 15:33 k.w.
Alan Walker
Autor: screen YouTube/PRIDE

Alan Walker to norweski producent muzyczny i DJ, który ma na swoim koncie takie hity jak Diamond Heart, Ignite, Faded czy też Different World. Jego ostatni numer - On My Way w ciągu kilku tygodni osiągnął ponad 108 milionów wyświetleń na YouTubie. Piosenka doczekała się również polskiej wersji, w wykonaniu zespołu PRIDE. Posłuchajcie niezwykłej wersji hitu Walkera.

Alan Walker - piosenka On My Way po polsku. Jak brzmi hit w naszym języku? Alan Walker wraz z najnowszym hitem On My Way, zadebiutował na antenie Radia ESKA 22 marca tego roku. Od początku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Teledysk do utworu, w którym bohaterka szuka tajemniczych kamieni i dokonuje ważnego odkrycia, które ratuje naszą planetę, obejrzało już ponad 108 milionów osób. Nagrano wiele coverów tej piosenki. Jeden z nich jest w języku polskim. Sprawdźcie, jak brzmi On My Way w naszym języku.

Przeczytaj także: I Don't Care po polsku! Jak brzmi hit Eda Sheerana i Justin Biebera w naszym języku?

Piosenka On My Way po polsku

On My Way to hit ostatnich tygodni. Nic więc dziwnego, że powstało wiele coverów tej piosenki. Jeden z nich jest w języku polskim, wykonany przez zespół PRIDE. Za polski tekst piosenki odpowiadają Michał Kozłowski, Michał Posełek, Sean Borys oraz Wojciech Krajewski. Poniżej możecie sprawdzić sami, jak brzmi On My Way w języku polskim. 

Polscy artyści nie przestają nas pozytywnie zaskakiwać. Coverują najbardziej popularne piosenki na świecie, a ich wykonania są równie dobre, jak oryginały. Świetnym tego przykładem może być polska wersja hitu koreańskiego zespołu Blackpink, której możecie posłuchać tutaj.

Najnowsze