Agust D, czyli Suga z BTS lepszy od Lady Gagi i Ariany Grande? Jego nowy teledysk podbija sieć!

2020-05-25 15:59 MK
Lady Gaga, Ariana Grande, BTS
Autor: YouTube/Lady Gaga & Big Hit Labels

Piątek 22 maja przyniósł wiele radości zarówno fanom Lady Gagi i Ariany Grande, jak również wielbicielom najpopularniejszego obecnie boysbandu BTS. Wokalistki wydały swój długo wyczekiwany singiel Rain On Me, a Suga niespodziewanie zaprezentował autorski mixtape wraz z teledyskiem do jednego z kawałków. I choć to duet Gagi i Ari uplasował się wyżej na karcie na czasie, to wideo Sugi zgromadziło więcej łapek w górę. Więcej na ESKA.pl.

Suga z BTS opublikował w sieci swój autorski mixtape pod pseudonimem Agust D. Jak można się było spodziewać, znając siłę ARMYs, wydawnictwo w ekspresowym tempie podbiło listy przebojów na całym świecie. Wydany 22 maja 2020 roku minialbum zatytułowany D-2 to pierwszy od czterech lat solowy projekt rapera. Na krążku znalazło się łącznie dziesięć piosenek, a jedna z nich - Daechwita doczekała się oficjalnego teledysku, który w zaledwie trzy dni wygenerował ponad 41 milionów wyświetleń. Klip znajduje się aktualnie także na karcie na czasie polskiego YouTube'a.

Tego samego dnia, swoją premierę miał również wyczekiwany przez miliony fanów efekt współpracy Lady Gagi i Ariany Grande, czyli singiel Rain On Me. Kawałek zapowiada szósty album studyjny wykonawczyni hitu Stupid Love - Chromatica, który ukaże się już 29 maja. Jak można się było spodziewać, fani artystek, jak i wielbiciele BTS robili wszystko, by to właśnie ich idole osiągnęli jak najwyższe wyniki. Kto zwyciężył w tym muzycznym pojedynku?

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lady Gaga, Ariana Grande i Suga z BTS - nowe teledyski

Gdy popularni artyści wydają nową muzykę, ich fani robią wszystko, by stała się ona międzynarodowym hitem. Zarówno Little Monsters i Arianators oraz ARMYs odrobili swoje zadanie. Klipy do Rain On Me i Daechwita przekroczyły 40 milionów wyświetleń w zaledwie trzy dni. Wideo Gagi i Ariany obejrzano już ponad 42 miliony razy, natomiast Agusta D o milion mniej - 41. Jeśli chodzi o łapki w górę, to koreański raper znacznie wyprzedził amerykańskie supergwiazdy. Na opublikowany na jego kanale wideoklip pozytywnie zareagowało o trzy miliony więcej użytkowników. Pamiętajcie jednak, że najważniejsza w tym wszystkim jest muzyka!

Najnowsze