Agnieszka Kaczorowska nową Słowianką Donatana? To możliwe! Zobaczcie sami

2015-07-24 17:16
Agnieszka Kaczorowska
Autor: fot. WBF Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska współpracuje z Donatanem - tak można pomyśleć patrząc na zdjęcie, na którym blond gwiazda i producent są razem w samochodzie. Zobaczcie, co łączy Donatana z Agnieszką Kaczorowską. Kto wie, może tańcząca aktorka to nowa Słowianka Donatana? Szczegóły po kliknięciu!

Agnieszka Kaczorowska z Donatanem w jednym samochodzie u boku Cleo i innych znanych twarzy - takie zdjęcie opublikowała nie tylko blond gwiazda (na Instagramie), ale i sam producent (Facebook). Wszyscy zastanawiają się, co łączy zatem Agnieszkę Kaczorowską z Donatanem. Agnieszka Kaczorowska nową Słowianką Donatana? Odpowiedzi na to pytanie oficjalnie nie ma, ale to jeden z pomysłów internautów. Kolejnym jest udział Cleo wspieranej przez Donatana w Tańcu z Gwiazdami jesienią 2015 roku na Polsacie. Ta opcja wydaje się być całkiem prawdopodobna, bo na budzącym tyle emocji zdjęciu także występująca właśnie w tym show Nina Tyrka.


Agnieszka Kaczorowska i Donatan razem

Jeśli udział Cleo w Tańcu z Gwiazdami 4 na Polsacie potwierdzi się, to być może Agnieszka Kaczorowska i Donatan razem stworzą team wspierający wokalistkę na parkiecie. Nazwa - z podpisu zdjęcia - już jest: #GangBang. Należy zaznaczyć jednak, że w sieci nie ma jeszcze opublikowanej pełnej i oficjalnej listy uczestników czwartej edycji Dancing With The Stars.

>> AC/DC w Polsce 2015: zobaczcie, jak powstaje scena, na której odbędzie się koncert AC/DC!

Ilustracja do artykułu
Autor: fot.wbf

Kim jest Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska jest polską aktorką znana najbardziej z roli Bożenki w serialu Klan. Gwiazda poza aktorstwem zajmuje się także zawodowo tańcem, o czym wielu widzów dowiedziało się oglądając ją na parkiecie Tańca z Gwiazdami w roli instruktorki. Kaczorowska może pochwalić się tytułem Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku.

Ilustracja do artykułu
Autor: fot.wbf

Jak myślicie, Agnieszka Kaczorowska powinna pozostać przy tańcu? A może powinna wystąpić w jakimś tanecznym filmie? Zrobił to gwiazdor You Can Dance i wyszło naprawdę fantastycznie! Zobaczcie sami, jak "następca Channinga Tatuma" prezentuje się na ekranie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

JB

Najnowsze