Adele wraca! Wyciekł TYTUŁ PIOSENKI i informacje o płycie

2018-06-26 12:34
Adele wraca! Wyciekł TYTUŁ PIOSENKI i informacje o płycie
Autor: fot./screen/youtube.com/Adele Adele - When We Were Young

Ta informacja ucieszy wszystkich fanów Adele. Wokalistka wraca do studia! Na ESKA.pl poznacie pierwsze przecieki na temat płyty i tytułu nowej piosenki.

Adele wraca! Taka wiadomość obiegła niedawno media. Informacja rozpaliła emocje wśród fanów, bo oznacza tylko jedno - artystka szykuje nową płytę. Ostatni album Adele, czyli wspaniale przyjęty 25, wydany został w 2015 roku. Pochodzące z niego piosenki takie jak Hello czy When We Were Young od razu stały się hitami. Bardzo możliwe, że nowa płyta powtórzy sukces 25. Co już o niej wiemy? Okazuje się, że przecieki na jej temat ujawniają między innymi tytuł pierwszej piosenki.

Adele próbuje tańczyć jak Beyonce! Te filmiki rozbawią cię do łez

Nowa płyta Adele - co już wiadomo?

Informacje o tym, że Adele wraca, podały brytyjskie media. Dziennik The Sun napisał, że wokalistka przyjechała niedawno do Londynu, a w czerwcu miała rozmawiać z przedstawicielami wytwórni. Gazeta donosi też, że Adele nawiązała już współpracę z muzykami, którzy mieliby jej pomóc w nagraniach oraz... napisała kilka piosenek!

Nowa piosenka Adele

Przecieki ujawniają tytuł jednej z tych piosenek. Według nieoficjalnych informacji utwór będzie nosił tytuł Easy To Blame (Łatwo obwiniać). Oczywiście nie wiadomo jeszcze, o czym będzie piosenka. Tytuł może jednak wskazywać, że Adele znów poruszy temat zranionych uczuć i trudności, które pojawiają się w związkach.

Selena Gomez w horrorze. Gdzie ją zobaczymy?

Kiedy nowa płyta Adele?

Data premiery nowej płyty Adele nie została jeszcze ujawniona, ale brytyjskie media twierdzą, że powinna się ukazać pod koniec 2019 roku. Czym zaskoczy nas wtedy Adele? Już nie możemy się doczekać odpowiedzi na to pytanie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze