Adele - transmisja koncertu Live in New York w telewizji!

2017-06-02 14:28

Koncert Adele Live in New York zobaczymy w polskiej telewizji! Gdzie i kiedy? Na jakim kanale? Szczegóły na ESKA.pl!

Adele - koncert Live In New York po raz pierwszy w polskiej telewizji! Występ brytyjskiej piosenkarki zarejestrowany w Nowym Jorku zdobył 4 nominacje do Primetime Emmy Awards, a w samych Stanach koncert obejrzało ponad 11 milionów widzów! Adele Live in New York w TV już w czwartek, 15 czerwca, godzina 20:15 na antenie Canal+. Fani wokalistki na pewno tego nie przegapią.

Adele - piosenki, hity na Live In New York

W listopadzie 2015 roku stęsknieni fani Adele szczelnie wypełnili nowojorskie Radio City Hall. Artystka po raz pierwszy od czterech lat pojawiła się na scenie, by dać pełnowymiarowy koncert. Wydarzenie zostało uwiecznione przez kamery NBC. Co istotne – bez żadnych dubli. Telewizyjne widowisko wyreżyserowała Beth McCarthy-Miller, która ma na koncie 10 nominacji do nagrody Emmy. Gwiazdę muzyki pop na scenie zapowiedział sam Jimmy Fallon. Adele, która nie ukrywała tremy oraz wzruszenia, dała z siebie wszystko. Podczas koncertu nie tylko zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak Hello, Skyfall, Rolling in the Deep czy Someone like You, ale też zagadywała fanów i sypała żartami. Wokalistka słynie bowiem nie tylko z mocnego głosu, ale i zadziornych wypowiedzi.

Adele ma na swoim koncie imponującą liczbę nagród oraz wyróżnień, w tym m.in. 15 nagród Grammy oraz Złoty Glob za utwór Skyfall z filmu o tym samym tytule. Artystka zapisała się również na kartach Księgi Rekordów Guinnessa jako pierwsza kobieta w historii, której trzy kolejne single znalazły się na szczycie amerykańskiego notowania Hot 100. Album 21 jest także najdłużej utrzymującym się krążkiem na szczycie list sprzedaży w historii bestsellerów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

(informacja prasowa: ncplus.pl)

Najnowsze