Adele - Hello: Premiera piosenki, teledysk + tracklista płyty 25!

2015-10-23 22:47
Adele - kadr z teledysku do Hello
Autor: fot. YouTube/AdeleVEVO Adele - Hello: Premiera piosenki, teledysk + tracklista płyty 25!

Adele mówi Hello! Dokładnie 23 października 2015 roku przed godziną 9:00 odbyła premiera nowej piosenki Adele wraz z teledyskiem od Brytyjki. Utwór Hello zapowiada trzeci studyjny krążek zatytułowany 25. Album dostępny już jest w przedsprzedaży, a premiera 25 Adele już 20 listopada 2015 roku. Zobaczcie na ESKA.pl teledysk do najnowszej piosenki Adele - Hello! 

Nowa piosenka Adele 2015 nosi tytuł Hello. Początkowo pojawiła się informacja mówiąca o tym, że utwór premierę mieć będzie 30 października 2015 roku BBC Radio 1. Nasze oczekiwania zostały jednak skrócone! Stało się! Już 23.10.2015 o godzinie 08:55 czasu polskiego miała miejsce oficjalna premiera piosenki zapowiadającej trzeci studyjny krążek Adele "25". Wraz z singlem "Hello" pojawił się teledysk do tego dzieła. 

Tracklista 25 od Adele

Fani do rąk własnych trzecią studyjną płytę Adele dostaną 20 listopada 2015 roku. Teraz płytę "25" możecie nabyć w przedsprzedaży. Angielka o nowej płycie mówi: 

Moja poprzednia płyta - "21" była płytą rozstania. Jeśli miałbym jakoś określić nową, powiedziałabym, że to płyta godzenia się z tym, jak jest. Godzenia się ze sobą, ze straconym czasem, ze wszystkim, co zrobiłam i czego nie zrobiłam. (...) "25" jest o poznawaniu osoby, którą się stałam, nie zdając sobie z tego sprawy. Przepraszam, że tyle to trwało, ale takie jest życie. 

Za brzmienie albumu czuwają: Max Martin, Greg Kurstin, Paul Epworth, Ryan Tedder i Pharrell Williams. To właśnie ten ostatni jakiś czas temu zdradził kulisy współpracy z piosenkarką: - "Ona otwiera pamiętnik na 20 minut, może nawet na 32 minuty, a później oddaje tekst piosenki i znika. I już jej nie ma. Ona jest mistrzowską pisarką!". Na standardowej wersji longplaya "25" znajdziemy 11 utworów:

 1. Hello
 2. Send My Love (To Your New Lover)
 3. I Miss You
 4. When We Were Young
 5. Remedy
 6. Water Under the Bridge
 7. River Lea
 8. Love In The Dark
 9. Million Years Ago
 10. All I Ask
 11. Sweetes Devotion

Pojawi się także wersja "Target", która zawierać będzie 3 dodatkowe piosenki:

 1. Can't Let Go
 2. Lay Me Down
 3. Why Do You Love Me

Adele mówi Hello

I już jest! Pierwszy singiel z albumu "25". Jest to pierwszy od 3 lat utwór angielskiej artystki. Ostatni raz - w 2012 roku  zdobyła rynek muzyczny hitem "Skyfall", który przyniósł jej nagrodę Oscara. O godzinie 08:55 miała miejsce premiera filmowego teledysku do piosenki "Hello". Obraz został nakręcony w wiejskiej scenerii, na peryferiach Montrealu. Reżyserem jest znany, młody, kanadyjski reżyser Xavier Dolan. W jednyn z wywiadów powiedział: 

- Kiedy usłyszałem utwór, od razu wiedziałem jakie zdjęcia chce zrobić. Dzięki zaufaniu i hojności, jaką obdarzyła mnie Adele miałem artystyczną wolność. Współpraca z nią, to czysta przyjemność. Odkryłem także, iż jest świetną aktorką, bez względu na to, co sama mówi.

 

Adele wróciła! Jesteśmy gotowi na jej nowy materiał!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze