Adaś Miauczyński - co robił mówiąc 'Jak tatuś zrobi dzióbek' - odpowiedź na pytanie z Milionerów

i

Autor: Fot. milionerzy.tvn.pl/ Screen z player.pl

Adaś Miauczyński - co robił mówiąc 'Jak tatuś zrobi dzióbek...' - odpowiedź na pytanie z Milionerów

2018-12-20 15:59

Pytanie w Milionerach o Adasia Miuczyńskiego zaskoczy uczestnika programu? Sprawdźcie już teraz, która odpowiedź jest poprawna.

Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dzióbek, to nie ma... (mhm, mhm) we wsi - mówi Adaś Miauczyński... A) demonstrując selfie B) garnirując drób C) poprawiając synowi kaptur D) składając origami. Z tak długim pytaniem musiał zmierzyć się jeden z uczestników Milionerów, która z wymienionych powyżej czterech możliwości jest poprawna?

Adaś Miauczyński w Dniu świra

Cytat z pytania pada w filmie Dzień świra. Poprawna odpowiedź w tym przypadku to C) poprawiając synowi kaptur. Adaś Miauczyński jest bohaterem oryginalnego cyklu autorskiego Marka Koterskiego. Miauczyński to sfrustrowany i przegrany polski inteligent. Bohater ten pojawił się kolejno w filmach Dom wariatów, Życie wewnętrzne (tutaj pod imieniem Michał), Porno, Nic śmiesznego, Ajlawju, Dzień świra oraz Wszyscy jesteśmy Chrystusami i Baby są jakieś inne. Trzykrotnie, w postać Miauczyńskiego wcielał się Marek Kondrat.

Hiszpańskie Złote Wybrzeże to... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Autor: brak danych

  Które z wymienionych to hiszpańskie Złote Wybrzeże? Z takim pytaniem przyszło się zmierzyć Hani, jednej z uczestniczek programu Milionerzy. Kobieta miała do wyboru cztery następujące możliwości: A) Costa del Sol B) Costa Dorada C) Costa Brava D) Costa Blanca.