Adam Nawałka ODCHODZI! Kto będzie trenerem Polski?

2018-07-03 14:24
Adam Nawałka ODCHODZI! Kto będzie trenerem Polski?
Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER Adam Nawałka

Na konferencji prasowej PZPN poinformowano, że Adam Nawałka odchodzi ze stanowiska szkoleniowca polskiej kadry piłkarskiej! Na ESKA.pl piszemy, kto może go zastąpić.

Adam Nawałka odchodzi! To informacja, którą podano na konferencji prasowej Polskiego Związku Piłki Nożnej. 3 lipca 2018 trener, który poprowadził Biało-Czerwonych do awansu na Mundial 2018 powiedział dziennikarzom, że jego misja jako szkoleniowca dobiegła końca. Adam Nawałka przyznał, że czuje się winny za to, że nie spełnił oczekiwań związanych z występem Polski na MŚ 2018. Wcześniej podziękował piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu i kibicom. Wszyscy zadają sobie teraz pytanie, kto będzie trenerem Polski?

Kto zastąpi Adama Nawałkę?

Umowa Adam Nawałki z PZPN obowiązuje do końca lipca. Po tym czasie trener pożegna się z kadrą. Kto może go zastąpić? Już podczas Mundialu 2018 pojawiały się pierwsze typy. Specjaliści wymieniają między innymi Michała ProbierzaJerzego BrzęczkaCzesława MichniewiczaGianniego De Biasi. Właśnie Włoch wydaje się być najpoważniejszym kandydatem do objęcia stanowiska trenerskiego. Czy zostanie nowym szkoleniowcem Biało-Czerwonych? Pierwszy mecz po Mundialu 2018 gramy 7 września. Do tego czasu na pewno poznamy nazwisko nowego trenera Polaków.

Gianni De Biasi to nowy trener Polski? Kim jest potencjalny następca Nawałki?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze