50 Cent zbankrutował. Co się stało? Sekstaśma wykończyła rapera finansowo?

2015-07-14 11:18
50 Cent
Autor: fot. Bulls

50 Cent zbankrutował - taka wiadomość obiegła media w lipcu 2015 roku. Jak do tego doszło - zastanawiają się fani rapera, którego majątek jeszcze wiosną 2015 szacowano na blisko 155 milionów dolarów. Okazuje się, że wszystkiemu winna jest sekstaśma!

Bankructwo 50 Centa - jak to możliwe? Trudno sobie wyobrazić, żeby jeden z najbogatszych raperów, który majątku dorobił się nie tylko na płytach i koncertach, ale także dzięki własnej wytwórni G Note oraz marce słuchawek SMS Audio, nagle stracił wszystkie pieniądze. Okazuje się, że wszystkiemu winna jest afera z sekstaśmą i że raper wcale nie przepuścił posiadanych milionów dolarów, próbuje za to wykorzystać lukę w prawie. O co chodzi?

50 Cent - sekstaśma

W 2010 roku 50 Cent udostępnił w internecie seks taśmę z udziałem Lavonii Leviston - bez zgody kobiety. Zrobił to, by skompromitować innego rapera, Ricka Rossa, który ma z Leviston dziecko. Sprawa znalazła się w sądzie, który przyznał Lavonii odszkodowanie w wysokości 5 milionów dolarów.

50 Cent - bankructwo

Majątek 50 Centa jeszcze wiosną 2015 szacowany był na 155 milionów dolarów, tak więc 5 milionów odszkodowania dla Lavonii nie uderzyłoby artysty za bardzo po kieszeni. Okazało się jednak, że raper zamierza wykorzystać lukę prawną i skorzystać z możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Dzięki temu nie musiałby spłacać żadnego ze swych długów, włącznie z odszkodowaniem dla Lavonii, ale mógłby zachować swoją firmę. Nieetyczne, ale skuteczne.

 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze