50 Cent: ile ma pieniędzy? Wizerunek milionera udawany - wyznaje raper

2015-07-22 16:43
50 Cent
Autor: fot. Bulls 50 Cent

Ile pieniędzy ma 50 Cent? Wniosek o bankructwo sprawił, że majątek 50 Centa jest na językach wszystkich. Serwis Page Six zrelacjonował zeznania rapera przed sądem podczas rozprawy w związku z oskarżeniami Lastonii Leviston. Okazuje się, że fortuna artysty to jedna wielka ściema!

Pieniądze 50 Centa to prawie legenda. Słysząc pytanie, ile pieniędzy ma 50 Cent, każdy udzieliłby odpowiedzi, że na pewno DUŻO. Udzieliłby, bo sytuacja zmieniła się wraz z wnioskiem 50 Centa o bankructwo i rozprawą w związku z oskarżeniami Lastonii Leviston. Przypomnijmy, że kobieta pozwała rapera za udostępnienie jej seks-taśmy w sieci. To właśnie przed sądem 50 Cent o swoim majątku powiedział całą prawdę. Zeznania muzyka zrelacjonował serwis Page Six. Jego redakcja donosi, że majątek 50 Centa - co potwierdził sam raper - tak naprawdę od zawsze był wyolbrzymiany w celach marketingowych.

Ile pieniędzy ma 50 Cent?

Te samochody były wynajęte. To tak jak w muzycznych klipach. Mówią akcja i widzisz te bajeranckie auta, ale wszystko wraca do wynajmującej firmy - powiedział 50 Cent zgodnie z relacją Page Six. Z tej wynika także, że biżuteria i zegarki 50 Centa w większości przypadków też były wypożyczone jak wspominane wcześniej samochody. Co więcej, w sprawozdaniu amerykańskiego serwisu możemy przeczytać, że majątek 50 Centa to aktualnie niewiele ponad 4 miliony dolarów.

>> Botosani - Legia Warszawa: transmisja TV i online 23.07. Gdzie oglądać rewanż na żywo?

Bankructwo 50 Centa

Swoje bankructwo 50 Cent ogłosił 13 lipca 2015 roku. Wielu zakładało, że raper zdecydował się na taki krok chcąc uniknąć wypłaty odszkodowania na rzecz sądzącej się z nim Lastonii Leviston. Jeśli wierzyć doniesieniom Page Six, z pieniędzmi 50 Centa nie jest jednak wcale tak kolorowo.

JB

Najnowsze