5-latka płacze, bo nie chce, żeby jej braciszek stał się duży. Big Girls Don't Cry? A jednak... [VIDEO]

2014-08-02 17:50

5-letnia dziewczynka płacze nad swoim braciszkiem, bo nie chce, żeby stał się dużym chłopcem - to nowy, słodki i wzruszający hit YouTube 2014 albo i nawet hit internetu 2014. Wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń... 4 dni i prawie 17 mln odtworzeń. Big Girls Don't Cry śpiewa Fergie, ale w przypadku uroczej Sadie nie ma racji. Zobaczcie koniecznie!

Nowy hit YouTube 2014 albo i nawet hit internetu 2014 w ogóle mamy dla Was na ESKA.pl. Filmik z dziewczynką, która płacze nad swoim braciszkiem, bo nie chce, żeby kiedykolwiek urósł, rozbroił miliony internautów. Prawie 17 mln odsłon w 4 dni po publikacji mówi samo za siebie. 5-letnia Sadie staje się powoli nową gwiazdą w sieci a z jej słowami zgadza się niemalże każdy.

Nie chcę, żeby urósł! Jest taki słodki... - mówi zapłakana Sadie w filmie okrzykniętym nowym hitem YouTube 2014. Sadie, ESKA.pl jest z Tobą i zgadzamy się w 100%: Twój braciszek jest słodziakiem!

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz

Big Girls Don't Сry śpiewa Fergie w jednym ze swoich hitów. No cóż, Sadie to duża dziewczyna w porównaniu do bobasa siedzącego obok niej i jest cała we łzach. Taki to już tragiczny los 5-latki a reklamacje prosimy składać do Fergie ;).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze