1000 Metrów Nad Ziemią - Sebastian Rutkowski zaśpiewał wielki przebój Mroza [VIDEO]

2013-06-24 18:17

Sebastian Rutkowski wystąpił podczas finału programu Po Prostu Talent. Wokalista zaśpiewał wielki przebój Mroza zatytułowany 1000 Metrów Nad Ziemią. Poradził sobie?  Zobacz jego występ na Eska.pl.

1000 Metrów Nad Ziemią to piosenka, którą Sebastian Rutkowski zaśpiewał podczas wielkiego finału konkursu wokalnego Po Prostu Talent. Przebój Mroza w wykonaniu Sebastiana bardzo przypadł do gustu fanom wokalisty, którzy śpiewali razem z nim, a na zakończenie nagrodzili go olbrzymimi brawami.

>>>Sebastian Rutkowski w wielkim przeboju One Direction

1000 Metrów Nad Ziemią to nie pierwszy cover w wykonaniu Sebastiana Rutkowskiego. Wokalista zaśpiewał już między innymi Stay Rihanny. Jak wam się podoba 1000 Metrów Nad Ziemią w wykonaniu Sebastiana Rutkowskiego? Wolicie wersję Sebastiana czy oryginał w wykonaniu Mroza? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz 1000 Metrów Nad Ziemią - Sebastian RutkowskiZobacz 1000 Metrów Nad Ziemią - MrozuNie czytałeś jeszcze?

Kim Kardashian i Kanye West maja córeczkę. Sprawdź dlaczego wybrali dla niej imie North West!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze