The Sims 4. Tak zmieniały się Simsy przez 20 lat! [WIDEO]

i

Autor: Screen z https://www.youtube.com/watch?v=PUug-Z9ricE Zdjęcie poglądowe

The Sims

The Sims 4. Tak zmieniały się Simsy przez 20 lat! [WIDEO]

2023-07-18 11:39

Kochacie The Sims? Nic dziwnego! Ta gra od już kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością. Niektórzy grali w nią jako dzieci, a teraz dzielą się nią ze swoimi maluchami! Obecnie wciąż możemy kupować dodatki do The Sims 4, ale prace nad The Sims 5 już trwają! Jak zmieniły się simsy przez te wszystkie lata? Ten film idealnie to pokazuje!

Spis treści

  1. The Sims 4: Ranczo. Nowy dodatek
  2. The Sims 5. Jak wyglądać będzie gra?

Jak zmieniały się Simsy przez 20 lat? Opublikowany w serwisie YouTube filmik świetnie pokazuje na podstawie zamawiania pizzy przez naszych bohaterów. Co ciekawe, pizza w The Sims z biegiem czasu stała się tańsza! W pierwszej i drugiej części gry nasi simowie musieli wydać na nią 40$. W The Sims 3 było to już tylko 30. Gracze The Sims 4 świetnie wiedzą, że obecnie kosztuje ona nas już tylko 25$. To miłe, że świata simów nie dosięgnęła inflacja! Na poniższym wideo zobaczymy jak zmieniała się przez lata grafika, menu życiowych funkcji, a nawet kryształ nastroju. W obecnej wersji gry możemy również wybrać na jaką pizzę na sim ma ochotę no i dzwonimy oczywiście telefonem komórkowym, a nie stacjonarnym!

The Sims 4: Ranczo. Nowy dodatek

Naszła Was ochota, by trochę pograć? Zbliża się świetna okazja! Nowy dodatek do gry The Sims 4: Ranczo już w lipcu będzie dostępny dla graczy. W nowym dodatku gracze będą mogli stworzyć własne ranczo, na którym zajmą się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Nasi simowie będą uczyć się jazdy konnej i opanowywać umiejętności związane z hodowlą zwierząt takich jak:

  • konie
  • kozy
  • owce

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule: The Sims 4: RANCZO. Kiedy premiera? Gdzie kupić nowy dodatek do The Sims 4?

The Sims 5. Jak wyglądać będzie gra?

Niedawno ujawniony został między innymi prosty prototyp życia miejskiego w Project Rene z Simami w formie zaledwie kształtów. Twórcy mówią również o tym, że chcą aby gracz już po zachowaniu Sima wiedział, co postać myśli i jak się czuje. Ma to znacznie ułatwić rozgrywkę. To oczywiście prowadzi do zwiększenia ilość gestów, postur i zachowań.

Więcej o The Sims 5 przeczytacie również tu: The Sims 5. Tak wyglądać będzie gra! Maxis ujawnia sceny prototypowe

WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)

QUIZ z gry Wiedźmin 3. Sprawdź, ile pamiętasz z gry i dodatków?

Pytanie 1 z 12
Jak nazywa się winnica w Toussaint będąca własnością Geralta z Rivii?