The Sims 5. Tak wyglądać będzie gra! Maxis ujawnia sceny prototypowe [WIDEO]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

The SIMS

The Sims 5. Tak wyglądać będzie gra! Maxis ujawnia sceny prototypowe [WIDEO]

2023-06-29 14:29

The Sims 5 to projekt, który oczekiwany jest od lat. Twrócy Projectu Rene, czyli właśnie kolejnej odsłony kultowej gry o Simach, uchylił nieco rąbka tajemnicy. Zobaczyliśmy tylko prototypowe sceny, które są jednocześnie świetną wiadomością i złą informacją dla tych, którzy liczyli, że gra szybko ujrzy światło dzienne.

Dobre wiadomości dla fanów przekazano podczas specjalnego streama. Na początku mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o nowym dodatku do The Sims 4, który nosi nazwę The Sims 4: Horse Ranch. Dodatek Stadnina Koni w The Sims 4 nie ogranicza się tylko do wprowadzenia koni do rozgrywki. Gracze będą mogli stworzyć własne ranczo, na którym zajmą się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. W The Sims 4: Horse Ranch znajdziecie wiele zwierząt hodowlanych, takich jak: konie, owce i kozy! Ponadto nasi simowie będą mogli zamieszkać w tradycyjnej chacie lub dużej czerwonej stodole. Rozbudowano również możliwość interakcji i budowania więzi ze zwierzętami. 

Ulica w Rembertowie jest ciągle zalewana. Mieszkańcy mają dość

The Sims 5 - co ujawniono?

Prace nad The Sims 5 trwają od dawna, chociaż wiadomo już, że przez kilka następnych lat raczej gry nie zobaczymy na rynku. Co obecnie ujawniono? To między innymi prosty prototyp życia miejskiego w Project Rene z Simami w formie zaledwie kształtów. Twórcy mówią również o tym, że chcą aby gracz już po zachowaniu Sima wiedział, co postać myśli i jak się czuje. Ma to znacznie ułatwić rozgrywkę. To oczywiście prowadzi do zwiększenia ilość gestów, postur i zachowań. Maxis kładzie nacisk na społecznościowy aspekt twórczości. Warto podkreślić, że nowe Simsy mogą powstają również w wersji mobilnej, by można było cieszyć się grą również na swoim telefonie komórkowym. Na ten krok fani czekali od baaaardzo dawna.

Te bajki kołysały dzieci do snu w PRL-u! Sprawdź, ile z nich pamiętasz. QUIZ

Pytanie 1 z 10
Do Pacanowa podróżował