Sok z żuka 2: DATA premiery. Kiedy nowy film Tima Burtona z Jenną Ortegą!

i

Autor: Materiały prasowe - oficjalny plakat Zdjęcie poglądowe

FILM

Sok z żuka 2: DATA premiery. Kiedy nowy film Tima Burtona z Jenną Ortegą!

2023-05-10 13:10

Michael Keaton i Jenna Ortega zagrają u Tima Burtona! Potwierdzono datę premiery filmu Sok z żuka 2. Na te wiadomość fani mrocznych klimatów czekali od bardzo dawna. Zdjęcia do produkcji mają wystartować już 11 maja w Londynie. Jenna Ortega wcieli się w córkę Lydii, bohaterki granej przed laty przez Winonę Ryder.

Film Sok z żuka z 1988 roku był pierwszym wspólnym projektem reżysera Tima Burtona i Michaela Keatona.W końcu oficjalnie wyznaczyło datę premiery kontynuacji kultowej produkcji, która ich połączyła! Scenariusz do filmu Sok z Żuka 2 napisał Mike Vukadinovich. Do obsady filmu powróci między innymi Winona Ryder, a w jej córkę wcieli się znana z roli najmroczniejszej z dziewcząt - Jenna Ortega. O tym, że w obsadzie zobaczymy tytułową Wednesday głośno było już od kilku miesięcy. Na wielkim ekranie pojawi się również Justin Theroux znany z Pozostawionych od HBO.

Piotr stracił nogę w makabrycznym wypadku, teraz dostał najnowocześniejszą protezę w której chce wrócic na motor

Sok z Żuka 2 - kiedy premiera filmu?

Sok z żuka 2 pojawi się na ekranach kin już 6 września 2024 roku. Chociaż na film przyjdzie nam zatem jeszcze trochę poczekać, to raczej nie będziemy rozczarowani.

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: