Pokémon Horyzonty: Seria ma już swoją premierę na platformie Netflix!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Pokemon

Pokémon Horizons: The Series - kiedy oglądać nowe odcinki na Netflix?

2024-04-18 9:16

Wielu fanów z pewnością ucieszy wiadomość, że nowa porcja odcinków „Pokémon Horizons: The Series” będzie miała swoją premierę w Polsce już 10 maja 2024 r.. Serial zobaczysz tylko na platformie Netflix.

Niedługo po gorąco wyczekiwanej premierze serialu w marcu, fani będą mogli dalej odkrywać świat Pokémonów, aby dowiedzieć się, jakie tajemnice czekają na bohaterów Liko, Sprigatito, Roya i Fuecoco, gdy będą kontynuować swoje pełne wrażeń przygody z Friede, Kapitanem Pikachu i pozostałymi Wojownikami Elektroakcji.

Streszczenie części drugiej „Pokémon Horizons: The Series”

Liko, Roy i pozostali Wojownicy Elektroakcji wyruszają w kierunku regionu Galar, poszukując prawdy o legendarnym Starożytnym Poszukiwaczu Przygód i jego Pokémonach określanych mianem Sześciu Bohaterów. W drodze Roy i Fuecoco znajdują nowego Pokémona-partnera, ale po ataku Odkrywców Liko i Sprigatito czują się bezradni. Później Dot and Quaxly łączą swoje siły, Roy i jego Pokémon rozpoczynają specjalny trening, a Friede wyjawia, jak poznał Kapitana Pikachu. A kiedy dzielna Olivine w końcu wyląduje w Galarze, czekają na nią zarówno starzy, jak i nowi przyjaciele — obok pełnych ognia wyzwań ze strony Lidera Siłowni i poważnie rozgniewanego galarianina Moltresa!

Aby dowiedzieć się więcej o „Pokémon Horizons: The Series,” odwiedź stronę Pokemon.com/Horizons.

Pokemon. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się ten Pokemon?
Zdjęcie
Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!