GTA 6

i

Autor: farantube

GTA VI

GTA VI — Aktorka, która miała wcielić się w Lucię potwierdza swój udział w grze. Jest jedno "ale"

2023-11-29 9:06

Rockstar Games potwierdziło, że zaprezentuje pierwszy oficjalny zwiastun Grand Theft Auto VI w grudniu, jednak fani debatują już od ponad roku na temat tego, jakich aktorów będziemy mogli oglądać w najnowszej części. Co ciekawe, podejrzewana o angaż do nowej gry studia aktorka potwierdziła swój udział w GTA, ale nie w tym, na który czekają gracze...

W zeszłym roku na światło dzienne wyciekły informacje o rozgrywce z Grand Theft Auto VI, a nawet wiele materiałów wideo, które potwierdzały wcześniejsze doniesienia o bohaterce imieniem Lucia oraz powrocie serii do Vice City. W związku z tym fani zaczęli szukać potencjalnych aktorów, którzy mogliby wcielić się w rolę Lucii, i pomimo przekonania graczy, że ją znaleźli, okazało się, że byli blisko, tylko blisko...

Czytaj też: GTA VI z poważnym rywalem. Byli pracownicy Rockstar szykują własne Grand Theft Auto

Aktorka w końcu odpowiada na spekulacje na temat jej udziału w GTA VI

Na Instagramie Alexandra C. Echavarri Lecároz, aktorka, która według wielu miała zagrać Lucię, wyznała szczerze o swoim zaangażowaniu w GTA.

„W KOŃCU mogę podzielić się tym, że miałem zaszczyt podkładać głos Szefowej Magazynu, Lupe w GTA!” wykrzyknęła. „To był cel zawodowy i jestem bardzo wdzięczny, że został zrealizowany”.

„Pamiętam, jak sama grałam w tę grę, gdy byłam nastolatką i muszę powiedzieć, nigdy nie myślałam, że będę miała okazję być częścią tak fajnego projektu oraz użyczyć głosu hardcorowej lasce” – dodała.

Lupe to postać z GTA Online, która pomaga graczom zarządzać magazynami. Chociaż to odkrycie mogło pomóc stłumić niektóre plotki o GTA 6, użytkownicy nadal snuli teorie, że mimo wszystko mogła zostać przekształcona w rolę Lucii.

Następnie jednak obaliła tę możliwość w komentarzach, pisząc: „Praca nad GTA V była prawdziwą przyjemnością. NIE jestem w GTA VI”.

W związku z tym tożsamość Lucii pozostaje tajemnicą, ale Echavarri nie jest jedynym aktorem podejrzanym o rolę w GTA 6. Od miesięcy krążą pogłoski, że Bryan Zampella będzie głosem Jasona.

Czytaj też: GTA VI. Gameplay z gry wyciekł do sieci! Szczegóły przytłaczają Red Dead Redemption 2

Demony kazały mu zabić przyjaciół. Ruszył proces ws. mordu w Łodzi

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?