Absurd Ventures

i

Autor: Absurd Ventures

GTA VI

GTA VI z poważnym rywalem. Byli pracownicy Rockstar szykują własne Grand Theft Auto

2023-11-29 8:39

Grand Theft Auto to historia wspaniałej serii, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Kryje się za nią kilka twarzy, bez których z pewnością nigdy twór Rockstar Games by nie powstał. Tak można powiedzieć o jednym z byłych pracowników studia, Dan'ie Houserze, ojca sukcesu GTA. Teraz wraz z Absurd Ventures potwierdza nowe projekty oraz rejestruje znaki towarowe.

Byli pracownicy Rockstar zagrożą premierze GTA VI?

Dokładnie 22 lata Dan Houser spędził, aby doskonalić serię Grand Theft Auto, którą dzisiaj zna niemalże cały świat. To nie tylko jeden ze współzałożycieli Rockstar Games, ale też szalenie doświadczony deweloper. Prócz GTA ma on również na swoim koncie, chociażby niesamowite Red Dead Redemption, które wyznaczyło trend w konstruowaniu otwartych światów. Teraz jego nowe studio, Absurd Ventures najprawdopodobniej będzie chciało rzucić rękawice Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris blisko oficjalnej zapowiedzi? CD Project RED potwierdza świetną wiadomość

Dan Houser, Michael Unsworth, Lazlow Jones, to byli pracownicy studia Rockstar Games, którzy po kolejno 22, 16 oraz 19 latach pracy opuścili szeregi amerykańskich deweloperów, aby pod koniec 2020 roku zjednoczyć się pod banderą Absurd Ventures.

Czytaj też: GTA VI. Gameplay z gry wyciekł do sieci! Szczegóły przytłaczają Red Dead Redemption 2

O planach studia Absurd Ventures aktualnie nie wiemy dużo, jednak zagorzała dyskusja fanów w serwisie Reddit sprowadziła się do tego, że byli pracownicy Rockstar Games rzucą w przyszłości rękawice Grand Theft Auto VI. To nie wydaje się głupim pomysłem, ponieważ w końcu na pokładzie swojego nowego studia mają Michael Unsworth, głównego scenarzystę Red Dead Redemption i Red Dead Redemption 2.

Czytaj też: GTA VI — data premiery, zwiastun, fabuła, mapa, bohaterowie. Wszystkie informacje o nowej grze Rockstar

Jednak czy faktycznie to będzie celem tego świeżo powstałego studia? Z pewnością na ujrzenie pierwszych materiałów ze zarejestrowanych znaków towarowych/projektów AMERICAN CAPER i A BETTER PARADISE” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Sytuacja bocianów zimą w Fundacji Ada

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?