GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 najdłużej przygotowywaną grą w historii. Rockstar Games pracuje nad nią od długich lat

2024-04-11 7:30

Grand Theft Auto 6 i jego brak informacji o dacie premiery tej niesamowicie wyczekiwanej gry, spędza sen z powiek niemalże wszystkim graczom, a co dopiero fanom całej serii. Rockstar Games nie raz udowodnił, że potrafi trzymać w tajemnicy swój projekt oraz wodzić za nos całą społeczność. Pomimo tego nieustannie możemy czytać nowe informacje w sprawie GTA VI, a najnowsze z nich podał sam pracownik studia!

Aktualnie nikt, prócz Rockstar Games nie wie, kiedy doczekamy się oficjalnej premiery szóstej odsłony z serii. Wielu spekulantów oraz insiderów podaje bardzo odległy termin premiery, ponieważ dopiero na 2025 rok, kiedy to wydawca GTA VI, Take-Two ma osiągnąć miliardowe przychody — najprawdopodobniej będzie wiązało się to z dużą premierą gry. Za sprawą profilu byłego pracownika Rockstar, Jona Younga dowiedzieliśmy się nieco więcej o najnowszej części Grand Theft Auto.

Czytaj też: Nadchodzi zapowiedź GTA 6? Rockstar Games zbroi się przed oficjalną premierą

Tajemnice GTA VI odkryte!

Były pracownik Rockstar Games, Jon Young został odnaleziony przez zagorzałych fanów serii w serwisie LinkedIn. Co ciekawe ten zakończył pracę z tym konkretnym studiem w 2018 roku, jednak jego CV zostało wzbogacone o informacje dotyczące GTA VI. Young pracował nad GTA VI w latach od 2015 do 2018 r. i pełnił funkcję głównego montażysty wideo oraz pracował także w tajemniczo brzmiącym "dziale badań".

Można wnioskować, że prace nad Grand Theft Auto VI trwają już co najmniej osiem lat. Potwierdzałoby to słowa insidera Jasona Schreiera, który już wcześniej informował nas o rozpoczęciu prac nad szóstą częścią w 2014 roku.

GTA CV

i

Autor: linkedin.com/in/jonyoungchiang

Wgłębiając się w profil Jona Younga, możemy dowiedzieć się, że pracował on również nad innymi, ważnymi tytułami dla całej branży gier. Brał on udział przy takich grach jak GTA V, Red Dead Redemeption 2 czy Max Payne 3. Ciekawą informacją w jego CV jest dopisek o pracy nad wieloma tytułami, które "mogą nigdy nie zostać wydane".

Święto Wojska Polskiego. Na defiladę przyszły tłumy

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?