Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite — Wszystkie darmowe skiny na LUTY 2024 r. Wyjaśniamy, jak zdobyć za darmo skórki

2024-02-20 19:34

Fortnite stale aktualizuję bazę skórek w swoim sklepie z elementami kosmetycznymi. Nieustannie gracze zaskakiwani są nowymi współpracami, które owocują ciekawymi skinami do waszych postaci. Jeżeli jednak szukacie sposobu na zdobycie darmowych skórek w Fortnite, to podpowiemy wam, na co warto zwracać uwagę podczas każdego miesiąca w 2023 roku.

Hit od Epic Games zatytułowany Fortnite podbił świat już wiele lat temu i nieustannie trzyma się na samej górze rankingu najczęściej granych gier. Bez wątpienia zawdzięcza to swojemu trybowi battle royal, który jak widać, nigdy się nie nudzi oraz możliwościami rywalizacji, również na e-sportowym poziomie. Jeżeli jednak nie interesują was zmagania, ciągłe poprawianie swoich umiejętności oraz setki godzin na oglądaniu jak robią to zawodowcy, a waszym głównym celem jest sięgnięcie po jak największą ilość skinów w grze, to mamy dla was parę podpowiedzi. Podczas niektórych miesięcy deweloperzy postanawiają rzucić darmowe elementy kosmetyczne do gier, rozdać je dla posiadaczy niektórych konsol lub zaoferować w niektórych pakietach. W tym poradniku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat, jak nie ominąć bezpłatnych skórek w Fortnite i jak je zdobyć.

Jak zdobyć darmowe skórki w Fortnite?

Istnieją różne metody zdobywania darmowych skórek w Fortnite, ale przez większość czasu będą one raczej bardzo trudne do zdobycia. Powodem jest tutaj decyzja samych deweloperów, kiedy i przy jakiej okazji je rozdać. Elementy kosmetyczne odblokujesz na przykład poprzez otwieranie określonej liczby prezentów podczas corocznego Winterfest lub kończenia wyzwań podczas określonego wydarzenia. Te pojawiają się w Fortnite regularnie.

Od czasu do czasu Epic Games organizuje turnieje tematyczne dla crossoverowych postaci, takich jak Beast Boy czy Flash, a także skórki z serii ICON dla streamerów, takich jak Chica, w których najwyżej notowani gracze mogą zdobyć skórkę za darmo, zanim trafi ona do sprzedaży w sklepie.

Zdobycie kodów na darmowe skórki w Fortnite jest niezwykle rzadkie, a zwykle dzieje się tak tylko w przypadku rozdań w mediach społecznościowych. Uważaj na wyszukiwanie darmowych kodów online, ponieważ istnieje wiele potencjalnych oszustw.

Czy są jakieś inne sposoby na zdobycie darmowych skórek w Fortnite?

Chociaż technicznie ten sposób może nie być darmowy, tak gracze, którzy subskrybują Fortnite Crew, będą co miesiąc otrzymywać mnóstwo nagród, w tym nową skórkę i pasujące elementy kosmetyczne. Kosztuje to 11,99 USD (49,99 zł) miesięcznie. Subskrypcja Fortnite Crew zapewnia również dostęp do przepustki bojowej, która zawiera mnóstwo skórek do odblokowania w miarę zbierania PD. Jest to zdecydowanie najbardziej wydajny i niezawodny sposób na zdobywanie nowych skórek w Fortnite każdego miesiąca, chociaż subskrypcja wiąże się z kosztami, co oznacza, że w rzeczywistości nie jest całkiem „darmowa”.

Darmowe skiny w Fortnite na Luty 2024 r.

W Fortnite dostępne są cztery darmowe skórki na styczeń 2024 r.. Należą do nich różne stroje, takie jak Explorer Emilie, Trailblazer Tai, Jackie i Subzero Cryptic. Można je wszystkie odebrać całkowicie za darmo w Rozdziale 5 Sezonu 1.

 • Explorer Emilie outfit
  • Połącz swoje konto Epic z LEGO
 • Trailblazer Tai outfit
  • Ukończ zadania z LEGO
 • Jackie outfit
  • Ukończ zadania Try Rocket Racing!
 • Subzero Cryptic outfit
  • Wykup subskrypcję PS Plus i odbierz skin

Czytaj też: Fortnite — darmowe V-Dolce na styczeń 2024. Jak zdobyć?

Express Biedrzyckiej - Sylwia GREGORCZYK-ABRAM

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?