cs2 / neymar

i

Autor: Valve / Neymar

CS2

CS2 jest „zepsuty”! Neymar ostro o grze. Fani śmieją się z Brazylijczyka

2024-04-18 7:55

Jeśli jeszcze nie wiecie lub zastanawiacie, co niesamowity Brazylijski skrzydłowy, Neymar, porabia w międzyczasie, prócz grania w pokera na urodzinach swojej córki, no to pogrywa również w CS2. Jego ostatnia akcja przejdzie do historii, ponieważ gracze nadal nie mogą wyjść ze zdumienia.

Przez lata Neymar był niesamowitym piłkarzem i celebrował zwycięstwa ligowe z takimi drużynami jak FC Barcelona, czy PSG. Teraz zanurza się on w pokerze lub CS2. Niezależnie od tego, czy chodzi o transmisję na Twitchu, czy wspieranie drużyn e-sportowych, jest to jego ogromną pasją. Jednak jak to bywa w jego karierze, nie wszystko, co robi, jest potrzebne. Teraz otwarcie skrytykował on Valve po tym, jak faktycznie trafił strzału z AWP.

Czytaj też: CS2 otrzyma wreszcie coś, na co fani czekają od dnia premiery. Społeczność graczy zabrała głos

Neymar ostro o CS2. Fani się śmieją

W niedawny poście na Instagramie, Neymar pokazał swój nieudany strzał, a następnie zwrócił się do Valve i stwierdził, że gra jest "zepsuta". Jednak czy faktycznie tak jest? To już oceńcie sami lub dołączcie do innych komentujących.

Czytaj też: CS2 — Komendy na FPS, Tickrate i wiele innych. Wszystkie polecenia, które musisz znać

Ci nie pozostawiają Brazylijczykowi złudzeń i tłumaczą, że ten zwyczajnie nie trafił swojego przeciwnika. Neymar posunął się nawet do oznaczenia oficjalnego konta Counter-Strike w swoim poście, ale jak się domyślacie, nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?