Assassin's Creed Mirage

i

Autor: Ubisoft Ubisoft

Gry

Assassin's Creed Mirage z darmowym trybem na święta 2023! Fani powrócą do przygód Basima

2023-12-11 12:56

Święta Bożego Narodzenia to czas spędzania czasu z rodziną, jedzenia dużej ilości jedzenia i zamykania się w pokoju, aby nadrobić czekające na nas gry. Jedną z takich możliwości może być Assassin’s Creed Mirage, ponieważ Ubisoft ogłosił, że Nowa Gra + nadchodzi i zostanie udostępniona za darmo.

Assassin’s Creed Mirage z darmowym trybem Nowa gra +

Najnowsza część długoletniej serii Assassin’s Creed, wydana po raz pierwszy w październiku, pozwoliła nam zanurzyć się w świat Bagdadu z IX wieku wraz z naszym zabójcą, Basimem. Ponieważ tytuł stał się największą jak dotąd premierą Ubisoftu na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, nic dziwnego, że studio już ciężko pracuje nad dodatkowymi funkcjami dla swoich fanów.

Czytaj też: The Day Before to „zwykłe oszustwo”. Czy gra na wzór The Last of us i Division faktycznie jest tak zła?

Właśnie dlatego firma Ubisoft na Twitterze ujawniła tryb Nowa Gra Plus, który pojawi się w bezpłatnej aktualizacji w przyszłym miesiącu. „Witajcie, zabójcy! Nowa gra + dla Assassin’s Creed Mirage pojawi się w przyszłym tygodniu! Zanurz się ponownie w podróż Basima, korzystając ze swoich aktualnych postępów i nowych nagród”. – czytamy w tweecie.

Nie zawarto wiele więcej informacji, ale wiemy, że postępy z głównego zapisu zostaną przeniesione, co obejmie twoją broń i zbroję. Dodatkowo pojawią się nowe, tajemnicze nagrody i możliwość pokonania nowego trybu na wszystkich poziomach trudności. Co ciekawe Ubisoft doda również tryb permanentnej śmierci. - „Zespół nadal pracuje nad trybem permadeath, który ma zostać wydany w aktualizacji na początku 2024 roku” – ogłosił Ubisoft.

Pomorskie. Odwiedziłam Ogród Świetlny w Gdyni

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?