Lubelskie: 20-latek za kierownicą wjechał w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]

2022-08-05 13:02

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Nowosiółki. 20-latek kierujący chryslerem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Pięć osób podróżujących tym pojazdem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

W nocy z czwartku na piątek tuż po północy dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 852 w miejscowości Nowosiółki (gmina Telatyn).

Lubelskie. Groźna kolizja na DK-17

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 20-letni kierujący pojazdem marki Chrysler z niewyjaśnionych dotąd przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze po czym uderzył w drzewo. Pięcioro mieszkańców gminy Telatyn w wieku od 17 do 20 lat podróżujących tym pojazdem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala - sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

Mundurowi zatrzymali 20-letniemu kierowcy prawo jazdy. Poddali go również badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE