Lublin rozbłysnął milionem światełek! Iluminacje w mieście już działają [GALERIA]

i

Autor: MG

Boże Narodzenie 2023

Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie 2023. To już w najbliższy weekend! [16-17.12]

2023-12-16 14:24

Kiedy będzie jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie? Już podano pierwszą możliwą datę! To będzie weekend pełen atrakcji i celebrowania ducha świąt! Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej imprezy.

Jak podaje Spotted Lublin, w dniach 16-17 grudnia na lubelskim rynku odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy 2023 w Lublinie! Różnego rodzaju stoiska będą rozstawione wokół Trybunału Koronnego. Będzie można kupić ładną pamiątkę w postaci ozdób świątecznych, rękodzieł czy smakołyków na ciepło lub na zimno. Oczywiście nie zabraknie też grzanego wina! Wstępnie zapowiedziano, że kramów ma być aż 40!

Jarmark w Lublinie, czyli tradycja łączy się z nowoczesnością

Całości dopełnią liczne koncerty artystów, którzy będą śpiewać i grać najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Organizatorzy zapowiadają, że będą także pokazy kulinarne wraz z degustacją. Mieszkańcy Lublina będą mogli spróbować tradycyjnego barszczu, kapusty czy zupy grzybowej przygotowanej przez kucharzy.

Jednak to nie jedyne wydarzenie, które będzie towarzyszyło mieszkańcom Lublina. Ducha świąt sprowadzi także ciężarówka Coca-coli! Przypominamy, że ona zawita już 16 grudnia. Choć na razie brak informacji o dokładnej lokalizacji postoju ciężarówki to można być już teraz pewnym, że każdy, kto przyjdzie, będzie mógł liczyć na darmowe puszki Coca-Coli i inne wyjątkowe atrakcje.

Zobacz także galerię z tamtego roku: Lublin gotowy na święta! Świąteczne iluminacje już zdobią centrum miasta