wiadukt przybyszewskiego łódź

i

Autor: mat. prasowe UMŁ

Uwaga kierowcy! Wiadukt na Przybyszewskiego zostanie ZAMKNIĘTY! Kolejne utrudnienia w ruchu

2021-11-15 14:00

Wiadukt na Przybyszewskiego, który prowadzi z Widzewa do centrum, już w środę, 17 listopada zostanie zamknięty. Ruch po ul. Przybyszewskiego możliwy będzie tylko na Widzew wiaduktem południowym. W drugą stronę będziemy musieli pojechać al. Piłsudskiego lub ul. Dąbrowskiego.

Wiadukt na Przybyszewskiego zamknięty!

Uwaga kierowcy! Już od środy, 17 listopada, wiadukt na Przybyszewskiego zostanie zamknięty. Rozpoczynają się prace wyburzeniowe, po których postawione zostaną nowe wiadukty. Jako pierwszy, zamknięty zostaje wiadukt wiodący z Widzewa w kierunku centrum.

Zamknięty będzie również przejazd pod wiaduktami ul. Niciarnianą i Papierniczą – informuje Tomasz Andrzejewski z Zarządu Dróg i Transportu. - Aby umożliwić wjazd w ul. Niciarnianą, przed wiaduktem jadąc od centrum, wykonana będzie przewiązka przez torowisko, która pozwoli na skręt w lewo w ulicę Niciarnianą. Łącznik, który do tej pory służył jako przejazd z Niciarnianej w Przybyszewskiego z północny na zachód stanie się teraz dwukierunkowy.

Bez zmian kursować będą po wiadukcie tramwaje. Pojazdy nie zatrzymają się jednak na przystankach na wiadukcie. Autobusy linii 96BC i N5AB pojadą łącznikiem z Przybyszewskiego w Niciarnianą i pozostaną na swoich trasach.

Zmieni się trasa linii 64A, która pojedzie prosto ul. Lodową do Papierniczej i zakończy trasę na dawnej pętli u zbiegu Papierniczej z Lodową. Nowe wiadukty na ul. Przybyszewskiego mają zostać wybudowane do 2023 roku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Okręty NATO zacumowały w Szczecinie