policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie. Tragiczny wypadek koło Opoczna. Nie żyje młody mężczyzna

2021-11-15 12:39

23-letni mężczyzna zginął na skutek najechania przez samochód dostawczy w miejscowości Miedzna Murowana. Okoliczności tego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 13 listopada, około godziny 23:00, na drodze wojewódzkiej numer 726 w miejscowości Miedzna Murowana w gminie Żarnów.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący mercedesem sprinterem 62-letni mieszkaniec Opoczna jadąc przez las nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny i najechał na niego - czytamy w komunikacie. - Pomimo przeprowadzonej reanimacji 23-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego zmarł na miejscu. Niestety, pieszy nie posiadał na odzieży żadnych elementów odblaskowych. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków.

Jaki informują policjanci, kierowca sprintera i jadący z nim pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

- Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków - dowiadujemy się z komunikatu. - Decyzją prokuratora zwłoki oraz mercedes biorący udział w wypadku zostały zabezpieczone do dalszych badań. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Okręty NATO zacumowały w Szczecinie