To był prawdziwy pogrom! Koszykarze Rycerzy Rydzyna rozgromili rywala

2021-02-15 8:47

Rycerze nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem rezerw Stali Ostrów Wielkopolski, gromiąc rywala z ogona II-ligowej tabeli 121:54.

Koszykarze z Rydzyny rozpoczęli mocno, bo od prowadzenia 9:0. Potem było nawet nawet 23:3, a cała I kwarta zakończyła się wynikiem 35:13. Stal do Rydzyny przyjechała bez zawodników pierwszego zespołu i miała ogromne problemy w ataku. Do przerwy przewaga była już miażdżąca, bo Rycerze prowadzili 61:22. Już na początku IV kwarty gospodarze zdobyli setny punkt za sprawą Gerarda Świerczyka. Ostatecznie to jednostronne spotkanie zakończyło się pogromem gości z Ostrowa Wielkopolskiego 121:54

Punkty dla Rycerzy zdobywali: Chanas 21 (5x3), Krówczyński 15 (3x3), D.Bręk 13 (1x3), Świerczyk 13 (1x3), Milczyński 11 (13 zb), Nawrocki 10, Łukanus 10, M.Bręk 9 (1x3), Kin 9 (1x3), Domagała 5, Zacharski 3 (1x3), Rostalski 2

Za tydzień Rycerze pauzują. Do gry wrócą 27 lutego, kiedy wybiorą się na parkiet wicelidera – KS Kosz Pleszew. Będzie to mecz na szczycie II ligi, grupa D. Dodajmy, że nasz zespół z bilansem 17-2 prowadzi i ma 3 punkty więcej od Pleszewian.

*

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twojej miejscowości? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]