rawicki festiwal sportu

i

Autor: FB/24h Rawicki Festiwal Sportu

Imprezy plenerowe

2 tysiące zawodników weźmie udział w 24-godzinnym Festiwalu Sportu w Rawiczu. Będzie koncert gwiazd

2024-05-14 10:57

Festiwal jest wyjątkowym wydarzeniem sportowym na skalę europejską. W tym roku, oprócz emocji sportowych, na uczestników, gości i kibiców czekać będą darmowe koncerty. Zagra zespół Piersi i wystąpi Smolasty.

24h Rawicki Festiwal Sportu

Idea festiwalu to popularyzacja aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia oraz promocja rawickich plant. To właśnie planty będą główną areną zmagań sportowców, amatorów i zawodowców. Ci rywalizować będą na trasie, boisku i pływalni. W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się 24-godzinna sztafeta, bieg indywidualny, streetball, piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka plażowa oraz rawickie sztafety - biegowa, pływacka, rowerowa oraz nordic walking. Będzie też bieg przedszkolaków i sztafety szkolne. W sumie w 24-godzinnym Festiwalu Sportu w Rawiczu wystartuje około 2 tysięcy zawodników.

Nasza impreza jest największym przedsięwzięciem iwentowym organizowanym przez Gminę Rawicz i jednocześnie jedynym tego typu w Polsce a może nawet i w Europie - Mówił Maciej Szymkowiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu.

Festiwal to nie tylko sport. Organizatorzy zapraszają uczestników, kibiców i gości na darmowe koncerty. W sobotę 18 maja na scenie zagra zespół Piersi. Dzień później będzie okazja bawić się na występie Smolastego.

Program 24h Rawickiego Festiwalu Sportu

i

Autor: FB/24h Rawicki Festiwal Sportu
Magda Gessler po raz pierwszy wyznała, co ją uszczęśliwia! To wcale nie jest gotowanie