Pożar radiowozu w powiecie rawickim

i

Autor: OSP Roszkowo/Facebook Pożar nieoznakowanego radiowozu w gminie Miejska Górka w powiecie rawickim

Pożar w gminie Miejska Górka pod Rawiczem. Palił się policyjny radiowóz

W sobotni poranek, 4 lutego strażacy z powiatu rawickiego w Wielkopolsce otrzymali zgłoszenie o pożarze auta osobowego w gminie Miejska Górka, między Annopolem, a Roszkowem i Roszkówkiem, na drodze wojewódzkiej numer 434. Jak się okazało na miejscu, palił się policyjny, nieoznakowany radiowóz.

Radiowóz w ogniu

Jak wynika z informacji portalu Rawicz24.pl w sobotę rano, 4 lutego około godziny 8:00 strażacy z powiatu rawickiego otrzymali informację o pożarze auta na drodze wojewódzkiej w gminie Miejska Górka. Do zdarzenia miało dość niedaleko miejscowości Annopol. Jak się okazało, po przybyciu strażaków na miejsce, palił się nieoznakowany radiowóz policji.

Trzy zastępy straży na miejscu

Na drodze wojewódzkiej 434 w gminie Miejska Górka w Wielkopolsce pojawiły się w związku z pożarem 3 zastępy straży pożarnej. Jeden z PSP w Rawiczu, oraz dwa z Ochotniczych Straży Pożarnych z Miejskiej Górki i Roszkowa. 

Utrudnienia na drodze

jak informuje portal Rawicz24.pl na początku droga była zablokowana, obecnie odbywa się na niej ruch wahadłowy. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną zapłonu policyjnego auta.

Źródło: Pożar w gminie Miejska Górka pod Rawiczem. Palił się policyjny radiowóz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE